Дата: 10.05.2019

МЕРІ

Захід вже відбувся

Програма заходу

22:00 - МЕРІ00:45 - "Вундеркинды"

Опис

10 травня  у київському «Docker pub» виступить група «МЕРІ»

 Не так давно, а саме взимку,  Віктор Винник і «МЕРІ»  виступали в столичному культовому закладі «Docker pub». І от наприкінці весни ця западенська команда знову завітає до Києва, щоб зіграти кращі пісні з попередніх платівок, та добру порцію нового матеріалу.

 На українській музичній сцені «МЕРІ» вже 15 років.  Перша студійна платівка групи «Мерідіани» вийшла у світ ще 2007-го. Потім були «Війни в прямому ефірі» 2010, «Кулями Любов…» 2014, і «Я з України» 2016.  За цей час «МЕРІ» встигли побувати з концертами окрім України в США, Великій Британії, Італії, Польщі, Латвії. Музиканти виконують свої пісні виключно українською мовою. І хоч популярність  гурту принесли  пісні розважального характеру  такі  як «Ромео» «Кісс на біс» «Не Віталік», останні роботи колективу мають чітку соціальну і патріотичну складову.  «Незнайомий мій брат», «Сестра», «Падала Зоря», «Я з України» та інші, це пісні про те чим живе наша країна у такі важкі часи як зараз.

 В даний час «МЕРІ» активно концертують, а також працюють над своїм п’ятим ювілейним альбомом. Назва платівки вже відома – «Снайпери-Амури».  Нещодавно гурт оприлюднив черговий сингл з майбутнього лонг плею під назвою «Емігрант».  Цю і багато інших пісень зможуть почути наживо усі охочі, якщо завітають 10-го травня у «Docker pub».