Дата: 25.08.2018

The Gitas

Захід вже відбувся

Програма заходу

21:00 - The Gitas23:45 - The Hot Shots

Опис

25 серпня група The Gitas з концертом у Docker pub.

Додатковий концерт The Gitas у Києві – подарунок для тих, хто не встиг потрапити на божевільні шоу групи і для тих, хто вже відчув смак справжнього шаленого рок‘н‘ролу.

The Gitas – група з Лос-Анджелеса з інтернаціональним складом і залізною репутацією посланників рок-н-ролу.

Музиканти тільки-но закінчили успішний тур Україною, перед цим хлопці мали не меньш потужний тур в Гватемалі. Випустили новий сингл та музичне відео «Purge», записали спільно з групою Бумбокс хіт цього літа «Тримай мене» та готують до виходу свіжий міні альбом.

Саша Чемеров раніше відомий, як лідер української рок-групи «Димна суміш» та музичний продюсер/автор таких виконавців як Quest Pistols, Агонь, Олександр Рєва та інших. Автор книги віршів «Один» та співавтор текстів альбому «ОТD» Івана Дорна. Шість років тому музикант поїхав жити в Америку і через 3 роки заснував там групу The Gitas. Зараз займається розробкою конструктивної секти.

Сел Рамаззіні бас – гітариста та секс-символ групи, народився в бетонних джунглях Гватемали. Перед тим, як поїхати в Сполучені Штати Америки був одним із лідеров андеграундного рок-н-рол руху в столиці. У важкі часи підробляв стриптизером.

Також до складу групи входить Ігор Кириленко. В Україні музикант відомий як скандальний екс-учасник The Erised, продюсер електронного проекту Hidden Element та екс-клавішник Світлани Лободи. За освітою Ігор – ведучий дитячих свят.

Новий учасник групи – Бруно Раголія народився в Буенос-Айрес, Аргентина. Почав грати на барабанах з трьох років, завдяки батькові, відомому в країні барабанщику. Будучи ще дитиною, грав у команді юніорів по футболу з Ліонелем Мессі.