Брати Карамазови

Гурт «Брати Карамазови» – давні друзі Докер пабу. Не раз виступали в клубі, та й просто приходили в гості.

Брати Карамазови – про себе (з деякими скороченнями):

«Початок 1990 р Програма «Погляд» проводить серію благодійних концертів і в Дніпропетровському Палаці Спорту доля перетинає нас із гуртом «ДДТ». Після концертів вердикт Ю.Шевчука суворий: «Тепер ви будете називатися «Брати Карамазови» !!!. Ми з полегшенням зітхнув, так як на той час назва гурту змінювалась кожен місяць. Ну що ж, ми «Брати Карамазови» – назавжди

З тих пір – величезна кількість концертів. Запис альбомів, деякі з яких так і НЕ вийшли. Пісні, які миттєво стають популярними і звучать досі.

1993 рік – фестиваль «Рок проти наркоманії та алкоголізму» (приймали участь «Бригада С», «Брати Гадюкіни», Петро Мамонов та інші борці з зіллям).

У травні 1995 запис альбому «Сім гірших пісень різних років. Том 1»

Вересень 1996 – концерт в Києві на «Олімпійському» виступ на «Осінньому рок-марафоні» з «DEEP PURPLE».

1997 рік – альбом «Криголам Київ».

1999 – вихід альбому «2-up-sae» (Ту-ап-се). У червні 1999 – Участь у фестивалі «Рок-Київ» (беруть участь «Metallica», «Zucchero», «Coolio», «Alphaville», «Smokie», «SWEET», «Maggie Reilly», «Monster Magnet» та ін.)

2000 рік – десятиріччя гурту. Концерт на «Майдані Незалежності». Беруть участь «Кому Вниз»; Андрій Макаревич і Євген Маргуліс – «Машина часу»; Андрій Сапунов і Олексій Романов – «Воскресіння»; Юрій Шевчук – «ДДТ». “Брати Карамазови” оголошені гуртом року на «Виборі молоді» – 2000, отримують приз «Золоте перо Жар-птиці» на «Таврійських іграх.

У 2001 році в Білорусії – концерт з «Uriah Heep».

  1. Вийшов – альбом «В світі тварин. Частина І. Бельмондо». На пісню «Космос мертвий» з’явився кліп. На початку літа озвучили фільм «Чорно-біла Африка». Там наші песні. От і все. До побачення. Брати Карамазови»

(З матеріалів сайту karamazoffbrothers.com)