Кінець Фільму

“КІНЕЦЬ ФІЛЬМУ” прославився тим, що розповів всю правду про найзасекреченішу дівчину.”Хто така Еліс?” тепер знають усі. Під пісню”Юність в чоботах” серіал “Солдати” з величезним успіхом п’ятий рік “марширує” по екранах країни. У цьому найдовшому в історії вітчизняного телебачення серіалі звучать ще сім пісень гурту, не рахуючи інструментальні теми.

Головна дійова особа цього колективу – Євген Феклістов, незмінний фронтмен і автор пісень. Назва “Кінець фільму” за задумом учасників має символізувати Початок Життя і тим самим носить відвертий еротичний підтекст. До того ж, це словосполучення знайоме кожному глядачеві, що хоч раз був у кіно. Пісні гурту не менше знайомі слухачам. Пісня “Жовті очі” довгий час займала лідируюче положення хіт-параду “Чартова дюжина”, кліп на неї виявився в числі 50 кращих кліпів року на MTV Росія. На радіостанціях стартували “Ніч Самотність” і “Хто така Еліс?”. Остання незабаром очолила всі можливі рейтинги та чарти, ставши лауреатом численних премій від “Золотого грамофона” до “Стопудово хіта”.

Подальші творчі досягнення групи лише довели, що “Кінець фільму” – це гурт самобутній, нешаблонний, який створює музику, викликаючу, драйвову, іронічну. В арсеналі гурту чотири альбоми, не рахуючи збірки кращих речей і саундтрека “Солдати”, більше десяти кліпів, три концертних DVD, престижні номінації національної премії “Рекорд” за кращий саундтрек року і за кращий рингтон року, участь в церемоніях нагороджень премії “Теффі” і театрального фестивалю “Чайка”.

“Кінець фільму” – неодноразові учасники рок фестивалів: “Нашествіє”, “Максидром”, “Мегахаус”, “Мегадрайв”, “Рок-атака”, “Повітря”, “Старий новий рок”, міжнародного рок-марафону-автопробігу СНІД СТОП ін.

Гурт “Кінець фільму” виконував дуети з найнесподіванішими персонами музичного світу і не тільки: Машею Макаровою ( “Маша і ведмеді”), Мариною Чиркуновою (“Total”), П’єром Нарцисом (“шоколадним зайцем” нашої естради), Миколою Миколайовичем Дроздовим (передачі “у світі тварин” і “в світі людей”), Олексієм Маклаковим (виконавцем ролі прапорщика Шматко в серіалі “Солдати”). У Новорічну ніч телеканалу РТР кавер на пісню “Постой, паровоз!” був спільно виконаний вокальним тріо: Євгеном Феклістовим (“Кінець Фільму”) Святославом Вакарчуком (“Океан Ельзи”) і Рейнардом Кауперсом (Renars Kaupers “Brainstorm”) на 4-х мовах.

Музичні критики не раз визначали групу як “лютих хіт-мейкерів”, відзначали “відполірований саунд з акцентом на гітарну напівакустику і клавіші а-ля Doors”, характеризували пісні та альбоми як “добрий десяток речей, які відірве з руками навіть найвибагливіша радіостанція” , “наймузичніший і найвільніший альбом року”.

В останні роки гурт особливо посилив концертне звучання. Не випадково в складі гурту працюють професіонали, які брали участь в проектах “Земфіра”, Чичеріна та ін. Живі виступи гурту продовжують викликати любов публіки і радувати веселим і яскравим шоу.

А значить, Кінець фільму ще попереду!

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

http://www.filma.net/