Опубліковано

Новорічні корпоративи і Новорічна ніч у Докерах!

Новий рік вже зовсім скоро! Настала приємна передсвяткова метушня! Якщо Ви ще не визначились де відсвяткувати новорічні свята, то з радістю запрошуємо Вас в мережу рок-клубів Docker&Co.  Наші фахівці івент-агенства організують Ваше свято чи то новий, чи новорічний корпоратив на найвищому рівні! Ви можете зібратись як невеличкою компанією так затіяти масштабний банкет. Обирайте будь-яку тематику і […]

Докладніше

Опубліковано

Гаряча алкогольна пропозиція для холодної зими в Докері

  Мережа рок-клубів Docker&Co та наші чудові маги бармени вже підготувала для Вас гарячі зігріваючі,  неймовірно смачні гроги! Це поєднання смаків відкриває нові горизонти. Для любителів як солодких так і пікантніх напоїв. Задоволені залишаться всі! Запальні ритми музики та чаруючі гроги – ми не дамо Вам замерзнути цієї зими, приходьте, скуштуйте і переконайтесь самі!

Докладніше

Опубліковано

DockerBeerFest в Докерах – з 27 вересня до 11 жовтня!

Мережа рок-клубів Docker&Co запрошує на яскравий фестиваль DockerBeerFest! З 27 вересня до 11 жовтня у Докерах – в Пасажі, на Подолі та на Оболоні ексклюзивно з Мюнхена можна скуштувати неймовірні  хмільні кеги: Löwenbräu и Franziskaner, а також соковиті ковбаски власного приготування.

Докладніше

Опубліковано

Родина Docker стає більшою!

Docker-G pub – наймолодший брат у родині Docker. Рок-паб, розташований на Подолі, – крута локація для клубних концертів і атмосферних вечірок. Літера G (скорочено Gourmandize) у назві пабу повністю відображає концепцію закладу та означає жагу до музики та до смачної їжі. ▶ Адреса: вул. Ігорівська/Набережно-Хрещатицька, 13/5. Незабаром відкриття. Слідкуйте за новинами! ?          

Докладніше

Опубліковано

5 января – Трибьют “Чиж&Сo” от “Boogie ParovozZ” в Докер пабе

5 января лучшие и любимые песни группы “ЧИЖ и Ко” в Докер пабе. На сцене – любимая многими группа “Boogie Parovozz” вместе с Денисом Давыдовым. Команда признана лучшим трибьют-проектом на “Чиж и Ко”.

Докладніше

Опубліковано

23 грудня – ХРІН у Docker’s ABC

«ХРІН» – це вогонь! Дійства, які відбуваються на сцені під час їхнього концерту не можна назвати суто музичними. Це «гримуча суміш» музики, театру, танців і стьобно-іронічних текстів. Потужна подача, позитивна енергетика і веселий український колорит

Докладніше

Опубліковано

22 декабря – Ooh La La in UA: tribute Slade, AC/DC and Bee Gees

22 декабря в Docker’s ABC состоится трибью-концерт Ooh La La in UA, посвященный Дню Рождения Мориса и Робина Гиббов.

Все концерты группы Ooh La La in UA проходят шумно и весело. Причина проста: отличные музыканты играют отличные песни.

Докладніше

Опубліковано

15 грудня – Banderas Blues Band у Docker’s ABC

Banderas BLUES BAND – це один з найяскравіших і різнопланових блюзових бендів на пост радянському просторі, будучи водночас представником Української та Російскої блюзової сцени.

Докладніше