Опубліковано

25 квітня симфо-рок колектив Symfomania в Docker pub

25 квітня о 19:00 в Docker pub на Оболоні – симфонічне рок-шоу гурту Symfomania!  Це унікальний жіночий колектив, що творить дива з кожним, хто його почує! Поєднання  скрипки, альту, віолончелі, арфи, клавішних та ударних інструментів чіпляє кожну фібру душі. Енергія, драйв, експресія!  За плечима гурту безліч підкорених вершин. З моменту заснування група виступала на багатьох […]

Докладніше

Опубліковано

20 квітня Табула Раса в Docker’s ABC

Легендарний гурт “ТАБУЛА РАСА” знов в Докері! Цього разу в Docker’s ABC pub – 20 квітня! Улюблені пісні з дитинства “Я люблю свою машину”, “Дорога”, “I Love You” і незрівнянний “Шейк Шей, Шей” – рокові хіти, на яких виросло не одне покоління.  Гурт “Табула Раса” по праву входить до “залу слави” українського року!

Докладніше

Опубліковано

18 квітня музично-поетична вечірка від гурту Нумер 482

Вже цього тижня 18 квітня в Docker pub на Оболоні пройде музично-поетична вечірка від гурту Нумер 482!  Ловіть запрошення від вокаліста гурту Віталія Кириченка ! Якісна драйвова музика, професійне виконання та щирість музикантів створюють неповторну атмосферу.  Круті. Хітові. Незабутні! Родзинкою вечора стане DJ Set від Віталія Кириченка.

Докладніше

Опубліковано

Святкуємо 1 рік Docker-G Pub!

20 квітня Docker-G Pub на Подолі святкує свою першу річницю разом з гуртом Мотор’Ролла Київ Ми влаштуємо справжнє свято! Це буде крута рок-паті! На Вас чекає запальна шоу-програма, welcome-drink-и,  конкурси та призи. Бармени здивують оригінальними напоями, а шеф-кухар приготує неймовірно смачні страви з нашого оновленого меню!

Докладніше

Опубліковано

DockerBeerFest в Докерах – з 27 вересня до 11 жовтня!

Мережа рок-клубів Docker&Co запрошує на яскравий фестиваль DockerBeerFest! З 27 вересня до 11 жовтня у Докерах – в Пасажі, на Подолі та на Оболоні ексклюзивно з Мюнхена можна скуштувати неймовірні  хмільні кеги: Löwenbräu и Franziskaner, а також соковиті ковбаски власного приготування.

Докладніше