Дата: 15.07.2018

Гурт Пирятин

Мероприятие уже состоялось

Описание

Дорогі друзі і не лише! 15 липня у Докер пабі на Оболоні станеться позачерговий розрив сраки, а саме концерт гурту Пирятин з оновленою програмою. Як завжди у форматі алкоповстання та переможного результату!

Перевірені хайпом альбомні хіти: Арта, Яготин, Нема грошей, Жопа, Родіна, Атентат й так далі. Також до вашої уваги кілька нових музичних сюрпризів, котрі до концерту залишаться сюрпризами.

Готуйтеся завчасно, чистіть нирки і печінки, долучайтеся усім тілом й душею! Взаємне піклування та спілкування входять у вартість квитка, товариство!

Отже, 15 липня о 20.00 чекаємо на вас у Докер пабі, що на вулиці Богатирській 25.

«Пирятин – це музична, ідеологічна, а також контркультурна диверсія. Щира та стилістично витримана хуліганка з правдивими текстами, ідейно акустичною музикою і виразним авторським естетизмом. Пирятин створив окремий жанр, визначив його як power country і записав у ньому свій перший альбом – Атентат. Щільний акустичний саунд, брудна лайка, ліризм, атмосфера рішучого алкоголічного повстання та пульсація вбивчого оптимізму – все це до вашої уваги.

Музичні історії про життя буряків і баняків, пригоди невдах і п’яні бійки на кладовищах, про пройобані врожаї та інші життєві негаразди. Пісні, які можна не лише слухати в плеєрі, але й волати вночі під закритим гастрономом, оскільки без матюків тут не обійшлося.»

Жанр – power country, punk rock, folk rock.

Вперше на одній сцені з Пирятином виступить Мало у якості ліричного розігріву! “Мало” – це проект Maksym Rooban.
Деякі пісні можна послухати і побачити на youtube: “Зі Стихій”, “Фазенда”, “Її Осло манило”. Решту ж тільки на концертах.
У 2018 році Максим зіграв кілька сольників, а також відкривав своїм виступом концерт “Коzak System” у київському клубі “Atlas”. Нині ж триває робота над його дебютним альбомом.

Жанр – indie folk.

Початок розриву сраки — 20:00