Дата: 19.07.2018

Rock-H / Рокаш

Мероприятие уже состоялось

Программа мероприятия

20:00 - Rock-H / Рокаш23:30 - Ток и ветер

Описание

Приходьте на концерт найпопулярнішого рок-гурту із Закарпаття — гурту ROCK-H. Насолодіться неповторною атмосферою драйвової та ліричної карпатської музики колективу. На вас чекає двогодинна подорож у особливий світ, сповнений почуттів, народного колориту і потужної енергії музикантів!

ROCK-H – це унікальний гурт, який не має аналогів на українській рок-сцені. Він поєднує у собі рок з класикою та фольклором, співає виключно закарпатським говором, а пісні для гурту пише автор симфоній та член спілки композиторів. Свій стиль хлопці з РОКАШу називають “Subcarpathian rock”, оскільки живуть в регіоні, який здавна називався «Підкарпатська Русь».

Гурт існує з 2008 року і за цей час сумлінної праці записано майже півсотні пісень, до 18 з яких знято кліпи, видано 4 альбоми. Останній з них — «Співаночки про любов» — зустрів особливий відгук у слухача.

У липні хлопці завітають до Києва із сольним концертом. На Вас чекають закарпатська самобутність, запальна авторська музика та вир яскравих емоцій. Подаруйте собі вечір у стилі «Підкарпатський рок» разом з гуртом Рокаш!

Початок — 20:00.