Новости Докер Паб - Акции и Скидки, Концерты рок групп в Docker Pub
» 13 травня - МЕРІ у Докер пабі
 • 13 травня - МЕРІ у Докер пабі

  13 травня  у київському «Docker pub» виступить група «МЕРІ».
   
  Не так давно Віктор Винник і «МЕРІ» представляли у столиці свій четвертий за ліком альбом «Я з України», і от наприкінці весни ця западенська команда знову завітає до Києва, щоб зіграти кращі пісні з попередніх платівок, та добру порцію нового матеріалу.
   
  На українській музичній сцені «МЕРІ» вже 15 років.  Перша студійна платівка групи «Мерідіани» вийшла у світ ще 2007-го. Потім були «Війни в прямому ефірі» 2010, «Кулями Любов…» 2014, і «Я з України» 2016.  За цей час «МЕРІ» встигли побувати з концертами окрім України в США, Великій Британії, Італії, Польщі, Латвії. Музиканти виконують свої пісні виключно українською мовою. І хоч популярність  гурту принесли  пісні розважального характеру  такі  як «Ромео» «Кісс на біс» «Не Віталік», останні роботи колективу мають чітку соціальну і патріотичну складову.  «Незнайомий мій брат», «Сестра», «Падала Зоря», «Я з України» та інші, це пісні про те чим живе наша країна у такі важкі часи як зараз. В даний час «МЕРІ» активно концертують, а також працюють над своїм п’ятим ювілейним альбомом. Назва платівки наразі не розголошується, але нещодавно гурт оприлюднив дебютний сингл з майбутнього лонг плею під назвою «Чому болиш?..» Цю і багато інших пісень зможуть почути наживо усі охочі, якщо завітають 13-го травня у «Docker pub».
   
  Початок - 22:00.
   
  Дізнатися інформацію та купити квитки:
  (044) 537-13-40
  (050) 358-55-13
   
  Квитки (попередній продаж: 125-150 грн.): https://goo.gl/5IfkY5 
  Приєднатися до зустрічі: https://goo.gl/Eh77gR 
   

  Изображения в галерее:

Последние новости
 • 8 июня - трибьют-концерт Земфиры от группы NEWMA в Докер пабе
  NEWMA - молодая украинская инди-рок группа, которая заявила о себе как авторский проект 1 апреля 2015г., и уже успела выступить на одной сцене со звёздными командами на открытии III сезона АПСФ, стать финалистом ІІ рок-фестиваля "КУБОК ROUTE66"...
 • 7 червня - Іспанія у Докер пабі
  7 червня, вперше у Києві, у найвільнішому місці міста – Докер Пабі - прогримить живий концерт гурту, що вже не може мовчати!
 • 4 июня - Сергей Михалок и Оркестр "Ляпис 98" в Докер пабе
  Космический Цирк Аутсайдеров вернулся! Рэгги, ска и цыганщина - в исполнении родоначальников "радикального шансона"... Медвежонок Фоззи и его несравненные шутки, Юзик Килевич, Трубы и Фанфары, "Евпатория" и "Котик", "Ты Кинула"...
 • 1 червня - The ВЙО в у Докер пабі
  Тhe ВЙО – добре знаний український колектив, який зазвичай називають піонерами українського реггі.
 • 28 мая - трибьют-концерт «Король и шут» от группы «Добрые люди» в Докер пабе
  Рок-группа «Добрые люди» сформировалась в г. Сумы в одном из рабочих коллективов компании «Темп-СВ» в январе 2013 года.. Первые концерты, включавшие в себя несколько хитов панк-группы «Король и шут», проходили только в рамках компании.
 • 27 мая - Разгон ко Всемирному Дню блондинок от "БангладешЪ-Оркестр" в Докер пабе
  Вечеринка ко Всемирному Дню блондинок от группы "БангладешЪ-Оркестр" 27 мая в Докер пабе.
 • 26 мая - "Каблуками по Брусчатке": презентация дебютного клипа в Докер пабе
  Этих ребят не часто можно послушать в Киевских клубах, так как солист группы "Каблуками по Брусчатке" Станислав Мельник, известный актёр театра и кино, постоянно на съёмках и гастролях, а художественный руководитель Владимир Спасиченко...
 • 25 мая - Александр Долгов и группа «Дождь» в Докер пабе
  Родоначальник блюзового движения в Украине и признанный мастер блюзовой гитары на родине Блюза - в США, Александр Долгов, 25 мая с концертом в Докер пабе.
facebookвконтактеYouTubeTwitterLast.fm