Новости Докер Паб - Акции и Скидки, Концерты рок групп в Docker Pub
» 29 жовтня - Kozak System
 • 29 жовтня - Kozak System

  Гурт KOZAK SYSTEM після вибухового концертного літа, за традицією запрошує близьких та ще незнайомих друзів на осінній концерт у Docker Pub, який пройде під гаслом «ВСІ СВОЇ» .
   
  «Ми любимо грати у Докері: після гучних фестивалів, масштабних open-air-ів не тільки в Україні, а й в Європі, Канаді та Америці, дуже зворушливо і тепло виглядають такі от «домашні» вечірки: там, де є можливість встановити зоровий контакт фактично з кожним глядачем у залі, де майже кожні очі та посмішка - знайомі. Саме тому цей виступ пройде під гаслом «ВСІ СВОЇ» - зазначають самі KOZAK SYSTEM.
   
  Перевірені часом і великими сценами хіти, кілька прем’єр абсолютно нових пісень та незмінно затишна атмосфера Docker Pub - усе це і трошки більше чекає на вас 29 жовтня! 
   
  Побачимось! 
   
  Початок - 19:00.
   
  Додаткова інформація та придбання квитків:
  (044) 537-13-40
  (050) 358-55-13
   
  Квитки: https://goo.gl/3on3gK 
  Приєднатися до події: https://goo.gl/WFRn9D
   

  Изображения в галерее:

Последние новости
 • 26 жовтня - Nirvana Tribute Show by Fontaliza у Докер пабі
  Запрошуємо всіх прихильників творчості гурту Nirvana на Nirvana Tribute Show від гурту Fontaliza 26 жовтня у Докер паб.
 • 22 жовтня - Пирятин у Докер пабі
  Пирятин — сценічний колектив, засновником та автором текстів в якому є відомий художник і контркультурний діяч Іван Семесюк. Музичну програму “Атентат” створено спеціально для алкогольних повстань та саморефлексії вітчизняної агробуржуазії...
 • 20 жовтня - МЕРІ у Докер пабі
  На українській музичній сцені «МЕРІ» вже 15 років. Перша студійна платівка групи «Мерідіани» вийшла у світ ще 2007-го. Потім були «Війни в прямому ефірі» 2010, «Кулями Любов…» 2014, і «Я з України» 2016.
 • 19 жовтня - Орест Лютий у Докер пабі
  19 жовтня у Докер пабі Орест Лютий з програмою "Росіян в Донбасє нєт". Це необхідно побачити, бо що тоді розповідати онукам?
 • 14 октября - Табула Раса в Докер пабе
  14 октября "Табула Раса" с концертом в Докер пабе.
 • 12 октября - SLADE tribute party в Докер пабе
  Английская группа Slade возникла еще в 60-е годы. Расцвет ее успеха пришелся на 70-80-е. Группа существует до сих пор, но, увы, не в своем золотом составе. Лучшие годы Slade безусловно связаны с именем Нодди Холдера(Noddy Holder), солиста...
 • 8 октября - Сергей Кузин в Докер пабе
  8 октября в Docker Pub самый известный радиорокер страны Сергей Кузин подарит всем желающим новую порцию искреннего рок-н-ролла.
 • 7 октября - Каблуками по Брусчатке в Докер пабе
  Этих ребят не часто можно послушать в Киевских клубах, так как солист группы "Каблуками по Брусчатке" Станислав Мельник, известный актёр театра и кино, постоянно на съёмках и гастролях, а художественный руководитель Владимир Спасиченко...
facebookвконтактеYouTubeTwitterLast.fm