«Глен Моранж» & «ПерлинаСтепу»

Захід вже відбувся

Опис

24 жовтня концерт “Глен Моранж” і “Перлина Степу” в Docker-G pub

Глен Моранж – гурт з Україною в серці і келихом Шотландії в руці!

Роком свого заснування ватага вважає 1998-й, коли з’явилась назва “Царське Село”. Хоча власне сам гурт був сформованій наприкінці 97-го. Всі тодішні учасники разом навчалися у виші, що називався «Київським Технологічним Інститутом Легкої Промисловості». Довгі роки репетицій по підвалах і гаражах, постійна ротація учасників, аж ніяк не відбили бажання робити музику у кістяка команди. Достатньо сказати, що перший виступ відбувся лише у 2002-му році. У грудні 2013-го було вирішено зробити ребрендінг назви і виключно її! Відтоді хлопці називають себе “Глен Моранж”.
Музика «Глен Моранж» п’ятнадцятирічного віку включає в себе елементи одночасно фолку, фанку, ска – такий собі крос-роад спільного бачення музики від Сахнюка Руслана та постійного гітариста і аранжувальника команди Шарлая Сергія. Наразі гурт веде постійну концертну діяльність. Площадками для виступів є клуби в усіх куточках України, а також чисельні фести.

Гурт “Перлина степу” з 1997 року активно виступає в клубах і на рок-фестивалях (Україна, Польща). Репертуар гурту складається виключно з україномовних пісень та являє собою суміш рок-н-рола панк- і фольк- рока. Гурт виконує власні пісні (за винятком декількох перероблених українських народних пісень). Творчості “Перлини степу” притаманні енергія та оптимізм.

Це два неймовірних українських гуртів старожил! Приходьте!