Дата: 17.03.2019

Jimi Hendrix tribute

Захід вже відбувся

Опис

17 березня відбудеться триб’ют-концерт гурту The Jimi Hendrix Experience у Docker’s ABC у виконанні Max Tovstyi’s Blues Band. Учасники групи не лише шанувальники Джимі, а й професійні музиканти з величезним досвідом гри та сотнями концертами за спиною!

На гітарі Макс Товстий – учасник груп The Heavy Crawls, Turnaround, та організатор блюзових концертів. Він виступав в більшості країн Європи, де його прозвали “Ukrainian Hendrix”, тому що його манера гри, звучання та виконання нагадує гру Джимі. На басу його друг та партнер Валерій Вітомський, який більшу частину свого життя проводить з гітарою в руках, слухає Хендрікса з дитинства і є чудовим музикантом. А на барабанах, один з найбільш виступаючих барабанщиків Києва Андрій Ващенко, учасник груп The Velvet Sun, Edwin Hubble, сесійний барабанщик, учасник джемів, “музикант на заміну”, як його тільки не називали, чого лише вартий той факт, що скоро Андрій перейде відмітку в 1000 концертів на сцені.

Таке тріо не може не порадувати навіть самих вибагливих слухачів, на відміну від звичайних кавер груп, блюз бенд Макса робить повноцінний триб’ют, щоб висловити свою повагу до легендарного гітариста.

В програмі такі класичні твори як Voodoo Child, Hey Joe, Red House, Spanish Castle Magic, Foxy Lady та багато інших!