02 січня 2023 пн. 19:00


KYIVMISTAh

100400 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

УВАГА! Дата концерту ще не визначена!

Опис

УВАГА! Дата концерту ще не визначена!

#KYIVMISTAh – музичний колектив, що складається з п’яти виконавців і поєднує в собі бачення, уподобання та культурні смаки декількох поколінь киян – Рок, реґґей, реп, латіно, боса-нова, фанк, діско, хаус

https://soundcloud.com/vexlarsky – бас – Денис Шехтман – київський скрипаль і басист.

https://www.facebook.com/denis.shekhtman – DJ Boochyaman – один з київских промоутерів музики у стилях реггі, даб, афробіт, різноманітного етно-груву та просто гарної музики.

https://www.facebook.com/ilya.buchelnikov – Macka Kzy – грувмейкер, діджей, діггер та колекціонер вінилу, володар семплів та їх сплетінь.

https://www.facebook.com/denys.kashchei – RAP – NED – Денис Кащей автор текстів #KYIVMISTAh – співзасновник групи RAGGASAPIENS https://www.facebook.com/raggasapiensmusic/ https://www.youtube.com/watch?v=G4WqJR9EPlM один з перших київських промоутерів стілю хіп-хоп, реґґей, джанґлу, драмен бейсу.

Єдиний в Україні, з 2001 року D*n*B МС. – гітара, тексти, музика – Анатолій Векслярский – учасник Першого Київського рок-клубу, телеведучий першої Незалежної київської телекампанії Мегапол – один з перших VJ сучасної Незалежної України і перший dj FM радіопростору України