St. Patrick's day

150600 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Опис

7 березня в Docker-G pub святкуємо День Святого Патріка під справжню кельтську музику!

Для вас одразу три гурти:

  • Rún folk band
  • DeRuny
  • Tricky Tales

Це буде 3 години кельтської музики і драйвової атмосфери. Чекаємо усіх!

Tricky Tales – у перекладі з англійської “історії з хитринкою”, і це не випадково. Бо гурт обирає для репертуару особливі мелодії, які, зберігаючи впізнавану форму традиційної ірландської музики, виділяються серед інших різними музичними трюками – сучасними, або запозиченими із музичної традиції інших народів. За більшістю мелодій є і своя історія – або народна легенда, або історична подія, або звичайні побутові ситуації, тож кожен концерт – не лише музичний вечір, але й невелика подорож в Ірландію історичну і легендарну.

Проект “Деруни” – це смачна музика укра-кельтського походження.

Стиль, в якому працює проект, можна охарактеризувати як ethno-fusion, або, можливо, Ukrainian-Celtic. На даний час в репертуарі проекту – українські, бретонські, балканські та ірландські народні пісні в авторських обробках.

Київський фолк-гурт “Rún” («Рун» у перекладі з гельської – загадка, таємниця) вивчає та виконує традиційну музику ірландців, шотландців, та інших народів кельтського походження в її сучасному звучанні. Вивчаючи та відтворюючи автентичну манеру виконання, з використанням традиційних, рідкісних для України музичних інструментів, учасники гурту “Rún” також експериментують з синтезом різних музичних напрямків та стилів.