Дата: 06.08.2021

Триб'ют «Мумий Тролль» - BERMUDA

Захід вже відбувся

Опис

6 серпня Триб’ют “Мумий Тролль” від BERMUDA в Docker-G pub!

Коли гурт “Мумій Троль” в середині 90-х приїхав підкорювати країну з Лондона, публіка і випускні компанії того часу спочатку його не прийняли: музика колективу на ті часи не відповідала масовим уявленням про поп- і рок-музику.
До рок-музики гурт складно було віднести через відсутність в ліриці соціальних тем, традиційного надриву і відсилань до фолк-традицій, що було стандартним набором найпопулярніших рок-гуртів того часу.

У категорію “поп-музика” матеріал не вписувався через нестандартний для пострадянського простору музичний жанру “бріт-поп”.
Тоді “Мумій Троль” назвали свій стиль “рокапопс” – для того, щоб припинити постійні і безглузді дискусії журналістів про різницю між поп- і рок-музикою, і тим самим поклали початок новому музичному стилю.

На сьогоднішній день кожен, хто був народжений раніше і пізніше 90х чув такі пісні, як “Утекай”, “Дельфіни” та інші, що стали хітами свого часу, і до сих пір знаходять відгук в серцях різних поколінь.

Оригінальність музики і пісень досі чіпляють своєю простотою, в якій кожен може знайти рядки про себе..

Bermuda Show Tribute – Музичний колектив,що виконуює композиції гурту “Мумій Троль”, був організований в 2020 році київськими музикантами, які мають за плечима великий досвід концертної діяльності, а також роботи із зірками естради.
Ідеєю створити триб’ют на творчість Іллі Лагутенка послужило те, що всіма улюблений “Мумій Троль” продовжує випускати все нові платівки і на його піснях виросло не одне покоління шанувальників і поціновувачів його творчості, його музика продовжує бути актуальна до сьогоднішнього дня, а масштабні концерти які зараз проходять по всій земній кулі наштовхнули і надихнули гурт на створення “триб’ют гурту” і звичайно ж на побудову образів, атмосфери і енергетики які передає “Мумій Троль” на сцені. Гурт максимально спробував наблизиться до аранжуванням і настрою пісень, їхньої стилістики і наборам звуків тих чи інших інструментів в, так званому Іллею, стилі “рокапопс”, а також створення цілого шоу на морську тематику яку так часто використовує гурт “Мумій Троль” на своїх концертах.

Поєднання старих хітів в симбіозі з новою хвилею пісень не залишає слухача без уваги, а навпаки розпалює ще сильніший інтерес до творчості гурту “Мумій Троль”.