02 января 2023 пн. 19:00


KYIVMISTAh

100400 грн

ВНИМАНИЕ! По мере приближения даты концерта, цена билетов будет возрастать

УВАГА! Дата концерту ще не визначена!

Описание

УВАГА! Дата концерту ще не визначена!

#KYIVMISTAh — музичний колектив, що складається з п’яти виконавців і поєднує в собі бачення, уподобання та культурні смаки декількох поколінь киян — Рок, реґґей, реп, латіно, боса-нова, фанк, діско, хаус

https://soundcloud.com/vexlarsky — бас — Денис Шехтман — київський скрипаль і басист.

https://www.facebook.com/denis.shekhtman — DJ Boochyaman — один з київских промоутерів музики у стилях реггі, даб, афробіт, різноманітного етно-груву та просто гарної музики.

https://www.facebook.com/ilya.buchelnikov — Macka Kzy — грувмейкер, діджей, діггер та колекціонер вінилу, володар семплів та їх сплетінь.

https://www.facebook.com/denys.kashchei — RAP — NED — Денис Кащей автор текстів #KYIVMISTAh — співзасновник групи RAGGASAPIENS https://www.facebook.com/raggasapiensmusic/ https://www.youtube.com/watch?v=G4WqJR9EPlM один з перших київських промоутерів стілю хіп-хоп, реґґей, джанґлу, драмен бейсу.

Єдиний в Україні, з 2001 року D*n*B МС. — гітара, тексти, музика — Анатолій Векслярский — учасник Першого Київського рок-клубу, телеведучий першої Незалежної київської телекампанії Мегапол — один з перших VJ сучасної Незалежної України і перший dj FM радіопростору України