АнтитілА

Світ складається з протилежностей – добро і зло, день і ніч, світло і тінь, любов і ненависть, чоловіче і жіноче. Ці протилежності, як різні полюси притягуються, але і протидіють, створюють конфлікт, тобто взаємодіють. Ця взаємодія – і є життя! А без конфлікту не можливий розвиток. Саме це лідер і автор пісень Тарас Тополя хотів сказати, називаючи гурт «АнтитілА».
Склад гурту:
Тарас Тополя – вокал, автор пісень, засновник, лідер гурту
Сергій Вусик – клавіші
Олексій Скурідін – ударні
Віктор Раєвський – бас
Нікіта Чухрієнко – гітара

Гурт «АнтитілА» працює у стилі поп-рок з елементами пост-панку, бріт-попу та з відтінками українського мелосу.

Біографія гурту

21 червня 2004-го року київський гурт «АнтитілА» (назва пішла від однойменної пісні) дає перший сольний концерт у в одному з популярних на той час столичних клубів. Саме ця дата і вважається днем народження команди.
За чотири роки «АнтитілА» стали фіналістами фестивалів «Чайка» і «Нова територія», двічі лауреатами першої премії фестивалю «Перлини сезону», постійними учасниками телевізійного проекту «Наша пісня». А також ведуть активну концертну діяльність – виступають в клубах, на центральних площах міст України, беруть участь у концертних турах.
25 Березня 2007 року «АнтитілА» стають першим гуртом, який взяв участь у проекті «ШАНС», виконавши свою власну пісню «Я не забуду першу ніч», створивши тим самим прецедент в історії програми. Кузьма та Наталка Могилевська були вражені рівнем майстерності досить молодих музикантів та «хітовістю» музичного матеріалу гурту. Кузьма навіть сказав: «Якщо зараз взяти і ось так випустити цих хлопців на велику сцену, з цією «піснярою», то багатьом прийдеться піти на пенсію…» Тільки за тиждень після виходу програми в ефір, з офіційного сайту гурту «АнтитілА» пісню «Я не забуду першу ніч» скачали 30 000 разів.
Люди хочуть чути «АнтитілА», і це підштовхує радіостанції до ротації пісень гурту, зокрема радіо «Київ», «Джем ФМ», «Європа FM», «Шарманка», «RadioOne» постійно заповнюють ефір піснями гурту, а на «Просто радіо» пісня «Я не забуду першу ніч» довгий час інтенсивно ротується! Хлопців запрошують взяти участь в різноманітних інтерв’ю, радіо-ефірах та телеперадачах: «Дивись!» (ТЕТ), «Акули бізнесу» (ICTV) та інші. Все це дає хлопцям наснагу і сили для створення нових хітів.
З весни 2008 року розпочинається новий етап в житті «Антитіл»: суттєво оновлюється склад гурту, репертуар, саунд набирає нового, більш якісного і сучасного звучання. А влітку підписується контракт з продюсерським агентством «Catapult Music».
Далі насичений графік Антитіл не дає розслабитись ні на хвилинку: репетиції, концерти, гастролі, ефіри, фотосесії, зйомки кліпів на пісню «Маямі», презентації, робота над дебютним альбомом, тощо.
Найяскравіші враження – це звичайно участь у фестивалях. Останього літа їх було чотири(!) із широкою географією: «Фортеця» (Бєлгород-Дністровський), «Фестиваль Меду» (Київ), «Міжнародний Фестиваль Феєрверків» (Ялта) та Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Перлини сезону-2008» (Запоріжжя) з трансляцією на Першому Національному, в якому музиканти вибороли звання Найкращий гурт фестивалю в серйозному конкурсі серед лауреатів минулих років. Цей виступ викликав яскраві враження не тільки у журі фестивалю (Євген Ступка (продюсер каналу MTV-Україна), Дмитро Ципердюк (гурт «Dazzle Dreams»), Едуард Приступа (гурт «НеДіля»), Юрко Зелений (ФДР), Леся Лущак (голова фестивалю), але і підкорив серця всіх запоріжців. Як сказав зі сцени ведучий фестивалю Сергій Притула (Тернопільський Сірий Comedy Club UA): «Я не знаю пам’ятаєте ви свою першу ніч, чи ні, але гурт «АнтитілА» ви запам’ятаєте точно на довго!». Заключний літній акорд «Антитіл» – це подарунок киянам, виступ на open air на Майдані Незалежності, присвяченому 17-й річниці Незалежності України.
Осінь виявилась не менш активною: «АнтитілА» беруть учать у Всеукраїнському концертному турі «Запуль зірку в Ліверпуль» в підтримку відбіркового етапу головної музичної події року – MTV EMA-2008 (Europe Music Awards), а також ведуть активну гастрольну та громадську діяльність – це участь в благодійних концертах та акціях, організованих за підтримки Гала Радіо, Національного Олімпійського комітету та багатьох інших, знімають та запускають у ефір кліп на одноіменну з альбомом пісню «Будувуду».

23 грудня 2008 року відбулася презентація дебютного альбому «БУДУВУДУ». Платівка містить 11 треків та 5 бонусів, їх музиканти вирішили включити на проханням своїх найдавніших фанів, які підтримували гурт ще при його перших кроках на велику сцену.

«На обкладинці альбому «БУДУВУДУ» фото учасників гурту, де наші тіла повністю зафарбовані в білий колір, а червоною фарбою за допомогою рук ми зображуємо слово: «АнтитілА».
Білий колір слугує метафорою світла, символом чистоти і справжності.
Червоний колір у всіх культурах символізує життя, яке народжується з любові і пристрасті.
Цим ми хотіли на символічному рівні показати, що АнтитілА за щирість та відвертість в музиці і в стосунках. Сподіваємось, що наша музика буде надихати слухачів саме на таке – щире кохання.

*Вікіпедія: «Антитіла використовуються імунною системою для ідентифікації і нейтралізації чужорідних об’єктів в організмі – наприклад, бактерій та вірусів»

www.antitela.com.ua

No products were found matching your selection.