Табула Раса

За українським гуртом «Табула Раса» вже давно закріпився ярлик «парадоксального». Вони не соромляться своєї прихильності до The Cure і Pоlice, але в 1997 році вони отримують премію «Жар-Птиця» в номінації «кращий поп-гурт України». Їх хіти «Улюблена машина», «Дорога» і «Шейк Шей-Шей» співають досі, а кліп на пісню неіснуючою мовою одним з перших відео з «совка» потрапив на англійське MTV.

Краків, Таллінн, Москва і вісімнадцять концертів по Україні – ось приблизна географія концертного графіка гурту на той момент, коли його лідер Олег Лапоногов вирішує покинути сцену. П’ять років українські ЗМІ і бомонд могли тільки губитися в здогадах і будувати найнеймовірніші припущення – про справнє місцезнаходження Олега не знав ніхто, навіть колеги по гурту. Сам же він те, що покинув гурт пояснює звичайної людської втомою. \R\n Наскільки несподіваним було рішення Лапоногова п’ять років тому взяти творчу відпустку, настільки ж довгождано і його повернення на сцену. Досить тривалий відпочинок приніс найпозитивніші плоди – «Табула Раса» повертається зі свіжими силами і багажем позитивних емоцій. І упередження про те, що «кам-беки» ніколи не бувають успішними, ніяк не стосується «Табула Раса» – 2005 рік, рік повернення гурту стало дуже плодовитим.Компанія Ukrainian Records, ліцензіат Universal Music B.V. на території України, випустила альбом «Квіткові календарі», сингли «Схід» і «Квітень» довгий час займали лідируючі позиції в чартах радіостанцій і музичних телеканалів, пісня «По дорозі на моря» визнана «Піснею року» на думку телеканалу Інтер, гурт отримав премію «Арт-бренд року» і номінований на премію «Кращий рок-гурт» асоціації ShowBiz.

29 вересня 2007 року режисера Катя Царик разом з гуртом зняла кліп на пісню «22» в Києві. Кліп став синглом збірки кращих пісень гурту Табула Раса – «Музика народів птахів», який був презентований 29 листопада 2007 року. Пізніше, світло побачив кліп гурту під назвою «Ти мене хвилюєш», реж. А. Химчук.

Зараз гурт Табула Раса готується до виходу нового альбому, який вже майже завершено, і зняв три нові кліпи на пісні «По дорозі на моря», «Індіанець Парагваю» і «Малюнки на поверсі», реліз яких заплановано на літо – осінь 2011 р.

No products were found matching your selection.