Дата: 02.06.2024

Гурт Ukie'z

Захід вже відбувся

Опис

2 червня гурт Ukie’z з акустичною програмою.

Ukie’z — це вигадана, фактично паралельна реальність української музичної традиції. Глибинне переосмислення фольку, фундаментальний музичний експеримент і культурне роздоріжжя водночас.
Штучно створений але при тому цілком природний варіант розвитку вітчизняної традиції. Це і реконструкція, і конструювання, і водночас перезборка розгромленої за 300 років музичної ідентичності саме в її природній європейськості.

В Ukie’z присутня уся та пограничність нашої культури, в якій зустрілися і козацька пісня, і поліська магія, і вольний степовий фронтир, і канадійська еміграція, і ще безліч зібраних у модерну єдність елементів. В їх музику з хірургічною точністю вмонтовано кельтські і ширше атлантичні музичні елементи. Саме тому Ukie’z, безумовно, є месіанським проєктом і фрагментом дорожної карти повернення України додому в майже втрачену нами домівку, що зветься Західною цивілізацією.

Простий, дійсно народний акустичний формат складається з музикантів: Дмитро Данов (композиція, скрипка), Богдан Буткевич (гітара, спів, тексти), Іван Семесюк (спів, банджо, духові інструменти, тексти), Антін Жуков (контрабас) та Надія Каламєєць (бек-вокал і перкусія).

Гурт засновано у 2019 році, нині має в доробку писаний наживо альбом Pohoda, студійний альбом Twin Styx з однойменним кліпом, декілька окремих синглів. На пісню “Не віддавай своїх темряві” відзнято кліп з Юлією Паєвською Тайрою у головній ролі, режисером виступив Олександр Балтушев.

🎫 Вхід до концертної зали:
барна стійка – 450 грн, столи – 375 грн, гастрономічні зали – 250 грн.

🪖 -30% ЗНИЖКА для Захисників на все меню (крім бару)

📍Чекаємо тут:
Хрещатик 15/4 (Пасаж)
вт-нд | 14:00-22:00
☎️ Бронювання столиків:
(098) 40 88 390