Про нас

Раді вітати Вас на нашому сайті, Докери!

Докер – це легендарний гастро-паб, один з найбільш статусних і давніх закладів Києва. Докер – це атмосферне місце, потрапляючи в яке, – хочеться залишитися до самого ранку. І це неспроста, адже тут є все для того, щоб відпочинок був по-хорошому незабутнім.

МУЗИКА

На нашому сайті Ви можете купити квиток на концерт найкращих рок-гуртів Києва і зарубіжжя. Зауважимо, що гурти ми обираємо з особливою ретельністю, спираючись на відгуки гостей і рекомендації фахівців. На сцені Докера виступали легенди – Uriah Heep, Nazareth, Super Max, The Animals, Борис Гребенщиков, Андрій Макаревич, Крематорій і багато інших, чиї імена вже сьогодні вписані золотими літерами в історію світового року. І, хочете – вірте, хочете – ні, – але їх присутність відчутна і до сьогоднішнього дня.

КУХНЯ

Кухня Докера – вигідно відрізняється від традиційних пропозицій пабів. Крім широкого вибору якісних закусок до пива (включаючи і ті самі крильця Буффало;)), в нашому пабі Вам запропонують прекрасне ресторанне меню. Особлива рекомендація від шеф-кухаря – страви, приготовані в жаровій печі хоспер. Крім цього, на терасі Докера є акваріуми, з яких можна виловити стерлядь, форель, устриці, – і замовити їх приготування в улюбленому виді. В основі меню – страви барбекю, приготовані на грилі з вугіллям. Решта меню можна характеризувати як інтернаціональне. В основному європейська, американська і мексиканська кухня. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з меню Докера.

БАР

Бар в Докер пабі – це справжній клондайк для тих, хто любить алко-експерименти 🙂 По-перше – завжди свіже пиво. Тут представлені кращі сорти – від Лагера до Стаута. Хоча в першу позицію пиво ми поставили тільки тому, що паби асоціюються зазвичай саме з ним. Але по-друге, і це головне, – в барі Докера присутні чудові елітні напої, і більше 100 видів коктейлів, які готують наші професійні бармени-міксологи.

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ

Той, хто одного разу “вловив” дух Докера, – захоче кожне своє свято проводити саме тут. У нас є гості, з якими ми регулярно зустрічаємо Новий рік, святкуємо їх дні народження, корпоративи, парубочі-дівич-вечори і просто невеликі особисті перемоги. Чому вони звертаються до нас? Тому що ми робимо свято з нуля, під ключ, оригінальним і незабутнім – від написання сценарію до підбору ведучого, подарунків гостям і прикраси зали. З повним спектром наших пропозицій можете ознайомитися тут: EVENT DOCKER.

Якщо Ви готові вже забронювати столик, тисніть сюди: КОНТАКТИ

ЗАВЖДИ РАДІ БАЧИТИ ВАС В ДОКЕРІ!

Ну і трохи історії …

Наша легенда

Перші в історії паби були створені в ірландських портах, і їх основними відвідувачами були, звісно, портові працівники – докери.

Інтер’єр був відповідним: грубі дерев’яні меблі, незграбні форми, вицвілі картини.

Але саме тут докери почувалися вільними, звичайно, не без допомоги чималої кількості спиртного. І будь-який відвідувач, чи то заможний судновласник , чи то моряк, відчував себе так само.

Він ставав «вільним Докером»

Свобода є настільки умовним поняттям, що рідко хто досягає його абсолютного значення.

В основному, це внутрішній стан душі людини, її прагнення до певного «абсолюту».

Причому, без допомоги «важких стимуляторів», а природним шляхом.

Докери не сприймають наркотики. Наші стимулятори – атмосфера, їжа, музика і, звичайно, старий добрий алкоголь.

Наша мета – дати кожному можливість бути абсолютно вільним, хоча б на час, проведений у нас.

І будь-яка людина, від солдата до дипломата, може це відчути, відвідавши нас.

Навіть брокер може стати Докером!

Але при цьому необхідно дотримуватися одного важливого правила

Тут дозволено все, що не заважає іншим!

Бо, коли ти заважаєш іншим, – ти обмежуєш чужу свободу.

Тут немає зверхності і брехні, тут немає хамства і ханжества, тут немає ворожості і злості.

Всі відвідувачі відчувають себе «в своїй тарілці», в оточенні друзів. Цьому в немалій мірі сприяє докерська музика.

Тут панує Rock’n’roll

у всіх його багатогранних проявах.

Щовечора – виступи кращих рок-гуртів.

А якщо ви не в силах стримувати емоції – віплескуйте їх танцями на столах і барній стійці – головне, не наступіть на тарілку або руку сусіда.

Танці на п’яних столах заохочуються закладом