БангладешЪ-Оркестр

БангладешЪ – найдрайвовіша і безпрограшна гра з коли-небудь придуманих. Правила гри описані в культовому Фільмі «Асса». Гравець, який робить хід другим, завжди у виграші. В цьому криється велика життєва мудрість. Життя перетворюється в суцільну білу смугу – низку виграшів. У цьому дуже легко переконатися на прикладі Романа Рибіна, фронт-мена гурту БангладешЪ-Оркестр

«В черговий раз подивився фільм«Асса»і натрапив на прекрасний діалог головного героя Кримова і його подільника – карлика Артура. Йшлося про гру БангладешЪ…, яку Кримов нібито сам придумав. Сенс гри – в неї неможливо програти – ти завжди виходиш з неї переможцем. З тих пір я живу за правилами цієї гри», – говорить Роман.

Роман затіяв Свою велику гру по оголошеним правилам. І з тих пір – не програє. І слухачі групи – завжди у виграші.

У чому секрет?: БангадешЪ-Оркестр покращує все… Все, що ви коли-небудь чули з колонок вашого радіоприймача, магнітофона або CD програвача. Пісня, мелодія, мотив, нарешті текст самої пісні, пропущені крізь призму творчості колективу, знаходять нову силу – стають ще цікавіші, хітовіші, іронічніше, смачніше … В новому житті під знаком БангладешЪ музика починає чіпляти, ні – навіть погладжувати струни душі, які заховані дуже глибоко. Вона тішить і позитивно впливає на світосприйняття – змінює світ навколо. Музика стає натхненням Життя.

Енергія безпрограшної гри настільки сильна, що в своєму чистому прояві переноситься на слухачів і реалізується в їх житті цікавими подіями, які відбуваються з ними після концертів: активно-танцюючі дівчата через пару місяців виходять заміж; чоловіки, що співають з БанглЪ-ами, відкривають успішний бізнес; діти починають вчитися на відмінно. А бабусі кидають всі турботи і знаходять собі нових дідусів.
Тут немає чарівництва або містики. Енергетика Романа заряджає упевненістю, легким ставленням до життя, радістю і приємним теплом, яке розтікається по тілу від вух до п’ят. І зберігається довго. А від живого прослуховування БанглЪ-ів – це тепло зберігається ще довше. Будь впевнений у своєму виграші – і тебе не вивести з рівноваги, а значить, Щастя стає твоїм постійним супутником.

Вміння завести, розслабити, підняти настрій, зняти чари з слухача принесла БанглЪ-ам звання найпопулярнішого колективу Сімферополя 2004 року. А незабаром – Всеукраїнське та всеСНД-івське визнання.

Хлопці без професійної музичної освіти роблять настільки професійні аранжування, так драйвово, смачно і нестандартно подають давно вже знайомі всім пісні і наповнюють улюблені пісні новим змістом … БангладешЪ завжди в грі!

І ось БангладешЪ – виступає з зірками першого ешелону. Ось вона – БангладешЪ енергія.

Життя виносить хлопців на нові рівні. Учасники колективу переїжджають до Києва. У репертуарі групи з’явилися авторські пісні. У зв’язку з щільним гастрольним графіком їх пишуть в поїздах і літаках. Роботи стає набагато більше, і це живить запал БанглЪ-ов.

Оригінальний стиль виконання і артистична подача принесла ще один напрямок творчості – VIP і корпоративні замовлення. Роман і БанглЪ-и впевнені – потрібно дарувати радість Усім:

і десяткам тисяч слухачів на стадіоні, і невеликим душевним компаніям. Головне завдання розчарувати слухача, звільнити від «ломоти» трудових буднів, зарядити безпрограшною енергією БангладешЪ.

Для повного щастя своїх шанувальників і собі в радість, зовсім недавно, хлопці випустили альбом «Бан-de-roll». Щоб багато не говорити – просто почитайте відгуки про цю платівку. А ще краще – послухайте.

Тіште себе і близьких, слухайте хорошу музику і завжди вигравайте!

No products were found matching your selection.