Beat Devils

Get the Beat And Meet The Devils

Ви втомилися від занудного, як шкільна програма, “рок-рівайвлізму” – але все одно жадаєте почути щось новеньке, але в старому стилі? Тоді вам сюди. Тріо Beat Devils не буде крапати вам на мізки на тему, як класно вони розучили всі рок-прийомчики зразка тисяча дев’ятсот затертого року, а просто заграє класний рок-н-рол.

На фотографіях у буклеті альбому гітарист Gremlin, контрабасист Loug і барабанщик Teo виглядають, як відповідно золотий, срібний і бронзовий призери чемпіонату зі стрибків у морду. Очевидно, їм не дає спокою скандальна слава Пола Фініша з Meteors, який іноді виходить на сцену після закулісного мордобою з носом, в черговий раз згорнутим на сторону. Однак власне музика Beat Devils позбавлена модних зараз в рокабіллі-тусовці загравань з панком, вона легка і ненапряжна. Гремлін не превантажує гітару, Люг грає на контрабасі “як годиться”, а не як на бас-гітарі, поставленої на попа, а Тео знай собі скрегоче паличками по обідку робочого барабана. Звук, з яким записаний альбом, своєю підкресленою простотою куди ближче до Едді Кокрен, ніж до нахабної реверберації в дусі Stray Cats.

Деякі пісні Beat Devils нагадують творіння Карла Перкінса і Джонні Кеша, які працювали в 50-ті ХХ-го на стику аскетичного рокабіллі і традиційного кантрі (послухайте “Kentucky Girl” в якій несподівано з’являється там скрипка). До того ж, хлопці не проти похохмити. Кінцівка “I Gotta Find My Baby” (судячи по кредитах, композиція авторська, але щось таке ми чули у Чака Беррі …) сповзає на “Smoke On The Water”, в “Loser” як би ненароком цитуються London Beat, а судячи по номеру “Superstar”, ритмічні дияволенята і кепкують над репом, і цілком підтримують неформальний рух “Kill Fill”.

На диво позитивний альбом. Звичайно, рокабіллі – теж по-своєму “тусовочна” музика, але, поки її грають хлопці начебто Beat Devils, виродження до богогидотного

(Дмитро Бебеніна, www.zvuki.ru)

Інформація про гурт

Московський гурт Beat Devils грає в стилі punkabilly, гурт утворився в березні 2001 року, і з січня 2004 грає в складі:

– Михайло “Grem” Богданов – контрабас, бек-вокал

– Андрій “Loug” Луговий – гітара, вокал

– Федір “Teo” Ніколаєв – ударні

На сьогоднішній день в активі гурту Beat Devils:

– Участь і організація музичних фестивалів rockabilly, punk-rock, psychobilly музики, що проходять в Москві та в інших містах Росії, а також періодичні сольні концерти в таких містах, як:

Київ, Мінськ, Краснодар, Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Тула, Іваново, Ярославль, Сургут, Перм, Володимир, Ростов, Калінінград, Волгоград, Новоросійськ, Єйськ, Білгород, Харків та інших.

– Музична співпрацю з такими компаніями, як журнал “Я молодий”, магазин “Взуття XXI століття”, торгова марка “Ефес Пілснер”, “Холстен”, інтернет-автоклуб “AUTO.RU”, автоклуб “4х4”, журнал “Bike Freak ” і т.п.

– Участь в музичних передачах на радіостанціях Росії і України, виступ на українському телебаченні (“Новий Канал”) в 2005 році, виступ на російських каналах ПРО2ТВ в передачі “Брати Живцем” в 2007 році і “Столиця +” в передачі “Вечірня марафон” в 2008.

Гурт Beat Devils виступивна одній сцені з такими виконавцями, як Tony Montanos (Germany, 2004), Red Elvises (USA, 2005,2007), Space Cadets (UK, 2005), Nine Lives (Finland, 2006), Quakes (USA, 2006), Jessie James (Germany, 2007), Milwaukee Wildmen (Netherlands, 2007), Tracy Gang Pussy (France, 2007), Demented Are Go (UK, 2007) та ін.

У грудні 2005 року музична компанія “Містерія Звуку” випускає дебютний альбом гурту “Get the Beat and Meet the Devils”. У квітні 2006 цей альбом також видається в Україні на Moon Records і в Європі на лейблі TCY-Records (Швейцарія

Альбом потрапляє в музичні магазини Швейцарії, Великобританії, Іспанії, США, Японії, Фінляндії та інших країн. Виходить ряд рецензій і статей в російських і західних виданнях, а композиції з альбому потрапляють на різні офіційні музичні збірники, російські та зарубіжні радіостанції, в саундтрек до комп’ютерної гри “Повний привід 2” (березень 2008).

У листопаді 2007 гурт випустив свій перший сингл “Tonight”, а у вересні 2008 року світ побачив другий альбом гурту “Second Date”, який був випущений в Німеччині на лейблі “Crazy Love Records”, і в Росії на лейблі “JetNoise Records”

Більш повна інформація: www.beatdevils.ru

No products were found matching your selection.