ЧИЖ і Co.

Сергій “Чиж” Чиграков відомий музичним критикам і любителям вітчизняного рок-н-ролу вже дуже давно, але лише в середині 90-х, зібравши гурт “Чиж і Компанія”, він стрімко висунувся в число кумирів покоління і знайшов масову популярність, а його альбоми – комерційний успіх.

Першу сольну платівку з простою назвою “Чиж” Сергій Чиграков випускає в Петербурзі. У зв’язку з тим, що Чиж ще не має власного складу, в записі альбому йому допомагають відомі пітерські музиканти: БГ, Н.Корзінін (Санкт-Петербург), А.Бровко (ДДТ), М. Чернов (ДДТ) та інші. Звукорежисером цього запису став легендарний пітерський музикант Юрій Морозов, який і до цього дня залишається постійним студійним звукооператором гурту. Так починається історія гурту Чиж і Ко.

З тих пір гурт активно гастролює практично по всьому світу, бере участь у записі як спільних, так і сольних проектів. “Перехрестя” (1994), концертний запис “Live” і альбом “Про любов”. Записи двох альбомів “Ерогенна зона” і “Полонез” в 1996 році і альбому “Нічого втрачати” в 1999 році виводять популярність гурту за межі Росії. Після трирічного мовчання, в 2001 році, виходить довгоочікувана сольна платівка Чижа “Гайдном буду”, де він заспівав і зіграв на всіх інструментах.

2004 рік гурт оголошує роком акустики. Відклавши убік електрогітари, музиканти грають акустичні концерти, які користуються великим успіхом по всій країні.

У 2007 вийшов новий альбом гурту “На грані смарагду”.

(за матеріалами сайтів www.chizh.net та www.zvuki.ru)

No products were found matching your selection.