ROCK YOU!

Цей унікальний проект був створений продюсерським і концертним агентством ROCK YOU! виключно орієнтуючись на музичні запити постійної аудиторії Докер пабу.

Супер-гурт ROCK YOU! Виступає в Києві ексклюзивно тільки в Докер пабі. Його запрошують на великі шоу в концертних залах і open-air’и в інших містах України, але в Києві будинок цього гурту – Docker pub. Гурт може виступити на Вашому заході в будь-якому іншому місці за погодженням з адміністрацією Докер пабу.

Ідея цього проекту – не один, як зазвичай, а відразу – три соліста на сцені (але на великій сцені їх було одного разу навіть п’ять!) І ці різнохарактерні і яскраві вокалісти доповнюють один одного, додаючи в вже знайомі пісні нові фарби. І, звичайно, головне це – репертуар: тільки мега-хіти класик-року (від 60-х років минулого століття до 2000-х років).

Солістами ROCK YOU! в різних виступах можуть бути: Іван Ворон (Queen, Scorpions), Сергій Мазанько (AC/DC, Bee Gees), Анна Lady ROCK (антологія жіночої долі), Jack Frost (AC/DC – Bon Scott), останній хіпі України Богдан Совік (легендарні хіти 60-70-х років), Влад Воловіков (Queen), Андрій Підгайний (Kiss, AC/DC, Motorhead), Валентин Вовк (Alice Cooper), Роман Сорокін (AC/DC), Олександр Онофрійчук (Queen, Europe ).

Крім сольних відділень кожного з трьох солістів в першому і останньому блоках на сцені – всі троє! І вони виконають рок-гімни Long Live Rock’n’roll, I Wanna Rock’n’roll All Nite, We Will Rock You, і найпопулярніші хіти Queen, Scorpions, Alice Cooper, супер-танцювальні рок-шлягери Bon Jovi, Slade , Kiss, Europe. Ураган мега-хітів завершується або класичної Smoke On The Water, або вічної баладою Hotel California, або гімном усім докерам We are the champions. Всі плачуть))). Завіса. ROCK YOU!