ROCK YOU!

Цей унікальний проект був створений продюсерським і концертним агентством ROCK YOU! виключно орієнтуючись на музичні запити постійної аудиторії Докер пабу.

Супер-гурт ROCK YOU! Виступає в Києві ексклюзивно тільки в Докер пабі. Його запрошують на великі шоу в концертних залах і open-air’и в інших містах України, але в Києві будинок цього гурту – Docker pub. Гурт може виступити на Вашому заході в будь-якому іншому місці за погодженням з адміністрацією Докер пабу.

Ідея цього проекту – не один, як зазвичай, а відразу – три соліста на сцені (але на великій сцені їх було одного разу навіть п’ять!) І ці різнохарактерні і яскраві вокалісти доповнюють один одного, додаючи в вже знайомі пісні нові фарби. І, звичайно, головне це – репертуар: тільки мега-хіти класик-року (від 60-х років минулого століття до 2000-х років).

Солістами ROCK YOU! в різних виступах можуть бути: Іван Ворон (Queen, Scorpions), Сергій Мазанько (AC/DC, Bee Gees), Анна Lady ROCK (антологія жіночої долі), Jack Frost (AC/DC – Bon Scott), останній хіпі України Богдан Совік (легендарні хіти 60-70-х років), Влад Воловіков (Queen), Андрій Підгайний (Kiss, AC/DC, Motorhead), Валентин Вовк (Alice Cooper), Роман Сорокін (AC/DC), Олександр Онофрійчук (Queen, Europe ).

Крім сольних відділень кожного з трьох солістів в першому і останньому блоках на сцені – всі троє! І вони виконають рок-гімни Long Live Rock’n’roll, I Wanna Rock’n’roll All Nite, We Will Rock You, і найпопулярніші хіти Queen, Scorpions, Alice Cooper, супер-танцювальні рок-шлягери Bon Jovi, Slade , Kiss, Europe. Ураган мега-хітів завершується або класичної Smoke On The Water, або вічної баладою Hotel California, або гімном усім докерам We are the champions. Всі плачуть))). Завіса. ROCK YOU!

No products were found matching your selection.