Слони

Гурт «Слони» багатьом пітерцям знайомий по культовому рокабіллі-клубу Money Honey, в якому колектив служив близько 10 років під назвою “Hoox Rhythm Kings”, ( “Hoox”)

За час свого творчого шляху гурт випустив 3 англомовних альбоми – “Kaktuzz” -1997, “Eldorado” в 2001 році і “A Dream” в 2003-му.

У 2005 році колектив змінив назву, взявши похідне від імені керівника гурту – Саші «Слона».

Також «Слонів» знають і люблять курортники, які хоч раз побували в селищі КОКТЕБЕЛЬ, що під Феодосією в Криму.

Гурт з 2000 року щоліта давав відпочиваючим рок-н-рольний позитив. Спочатку на набережній, а через 4 роки вже в клубі, в якому працюють і на сьогоднішній день, приїжджаючи на узбережжя – Джаз-клуб «Богема» (пансіонат Голуба Затока).

У тому ж 2005 році колектив прийшов до авторської російськомовної програми. Це збірна творчість колег і просто друзів, тому пісні настільки різні.

І в 2007 році з’явився в світ перший альбом російською мовою «Ду-Ду-Дай». Платівка була записана в м.Харків на легендарній студії М.А.Р.Т., в записі взяв участь СЕРГІЙ БАБКІН (екс-5`nizza). Випущена ТФ «Нікітін».

Альбом, як вже говорилося раніше, вийшов дуже універсальним, майже кожна композиція в своєму жанрі – це і рок-н-рол, рок і джаз-рок, і навіть реггі, але всіх їх об’єднує якийсь позитивний настрій, який вселяє в кожного слухача сонце і передчуття літа.

«Слонів» можна було почути в московських клубах: Апшу, Запасник, Проект Огі, Кримські Канікули, FM-Club, Огірок, Бункер, Рок-н-рол Паб …

Колектив тричі в 2008 році потряс Україну: Феодосія, Одеса, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків.

У Росії гурт відвідав з концертами Тулу, Білгород, Ярославль, і, звичайно ж, рідний Санкт-Петербург (Мані Хані 2007 рік, СКК «Ювілейний» 2008 рік).

Також колектив успішно дав живі концерти в програмі «Лабораторія» на радіо Культура в 2007, і на телеканалі ПРО2ТВ в програмі «Брати Живцем». Приймали участь у фестивалі “Мамакабо” (Коктебель 2006р. і 2008р.)

На сьогоднішній день має великий досвід в проведенні квартирників.

Склад колективу:

Саша «Слон» Смірнов – гітара, вокал

Дмитро «Дуче» Бациєв – бас-гітара, бек-вокал

Максим Овчинніков – саксофон

Роман Абашидзе – універсал – гітара, ударні

Сергій Бугара – ударні.

 

Виступи «Слонів» – не зовсім концерти.

Це заходи, де людям добре, смішно, танцювально, і радісно в душі).

No products were found matching your selection.