Waterloo 74

Слухати улюблені пісні гурту ABBA в живому виконанні завжди приємніше, чи не так?! Таку чудову можливість Вам може подарувати український триб’ют- гурт Waterloo’74! Це гурт, який більше гастролює Європою, ніж батьківщиною, однак тепер, серед насиченого туру, гурт завжди вносить в графік виступ в Docker pub! Стильні, справжні, професійні!

“My my, at Waterloo Napoleon did surrender”. Пощастило вам бути свідком блискучої перемоги ABBA на “Євробаченні”? Або Ви ще навіть не народилися в 1974 році?

Тепер у вас є шанс пережити ці чарівні моменти – шоу “Waterloo’74” перенесе вас в запальне минуле: “Mamma Mia”, “Dancing Queen”, “Gimme! Gimme! Gimme!” – незабутні хіти 70-х у виконанні кращих українських музикантів.

Білява Агнетта або загадкова Анні-Фрід – кого обираєте Ви?

Чи зможете ви відрізнити Бенні від Бьорна?

Приходьте і все дізнаєтеся: співайте з нами, танцюйте з нами, аплодуйте з нами – давайте разом вирушимо в приголомшливу подорож за часів, коли ABBA правили світом. Хоча вони і досі володіють серцями!

Для організації виступу триб’юту ABBA від гурту Waterloo’74 на Вашому неймовірному святі Ви можете звертатись за тел.: +380503116151

No products were found matching your selection.