Опубліковано

1.02 “Брати Гадюкіни” – Презентація альбому “Сміх і Гріх”. PART II

альбом Сміх і гріх Брати гадюкіни

Гурт “Брати Гадюкіни” вже не одне десятиріччя звучить на устах не одного покоління! їх оригінальна подача тексту, зміст пісень та незгасаюча роками харизма завжди тримає нас в строю і в очікуванні нових пісень! Що і сталось на завершенні 2019 року! “Брати Гадюкіни”, в простонароді “Гади”, випустили новий альбом під назвою “Сміх і Гріх”! І 1 лютого в Докер Пабі на Богатирській, 25 відбудеться його презентація, на якій будемо розбиратись що і як 🙂

В новому альбомі все трохи на дорослішому рівні. Тут ви подивитесь очима шляхетних розбишак на події сьогодення, на світ, який ми створюємо самі. Безліч образів, безліч думок та історій! Кожна пісня має свій окремий зміст. Є вже опубліковані прем’єри з нового альбому, але краще все почути з уст самих виконавців!

Легенди українського року “Брати Гадюкіни” – це фундамент, з якого почала розвиватись українська рок-музика. Брати – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.

Не пропустіть! – Це остання презентація, що відбудеться в Києві! А також будуть старі добрі хіти – “Файне місто Тернопіль”, “Наркомани на городі”, “Було не любити”, “Карпати” та інші.!

Придбайте квиточки завчасно!

Київ, Богатирська, 25 – 1 лютого, початок о 22:00

Вартість квитків (попередній продаж):

  • барна стійка – 450 грн.
  • місце за столиком – 350 грн.
  • фан-зона – 250 грн.

Придбати квитки можна онлайн, а також в день концерту на вході.

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефонами:

044 537-13-40
050 358-55-13