Опубліковано

25.01 козацький рок від гурту “Гайдамаки” в Docker pub!

Haydamaky, Гайдамаки, козацький рок

Гайда 25 січня в Docker pub на концерт оригінального в своєму стилі етно-рок-гурту “Гайдамаки”!

Гурт Haydamaky заснував новий жанр – Козак Рок. Це український рок гурт з піснями національного характеру та патріотичною мораллю. Стиль гурту поєднує в собі безліч світових стилів – рок, даб, панк і ска, українську та балканську фолк-музику. Така музика для справжньої української душі!

Історія гурту бере початок ще в 1991 році і на сьогоднішній день гурт Haydamaky залишається молодим духом та щоразу на сцені дивує своїх прихильників.  В своїх піснях вони завжди підтримають патріотичний дух країни, глибоко переживають усі політичні перетворення, що відбуваються в українському суспільстві та найболючіші питання відображають у своїй творчості. 

Гурт відомий не лише на території України, а й далеко за її межами, де широко вони доносять справжнє українське музичне звучання. “Гайдамаки” грали на найвідоміших європейських фестивалях, вони здобули шалену підтримку серед прогресивної молоді завдяки неординарному виконанню, експерементами зі звуками, потужній ритм-секції та духовим інструментам. Завжди співпрацюють з закордонними зірками. Вони добули два європейські Золоті Диски. Шанувальники поправу називають гурт «амбасадорами української культури». А ще, “Гайдамаки” – це перший український гурт, який підписав контракт з потужнім світовим лейблом – ЕМІ.

Не пропустіть можливість стати частинкою творення української музичної історії!

25 січня на Богатирській, 25 в м. Київ відбудеться грандіозний концерт гурту “Гайдамаки”! Початок о 22:00 

Вартість квитків (попередній продаж):

  • барна стійка – 200 грн.
  • місце за столиком – 175 грн.
  • фан-зона – 150 грн.

Придбати квитки можна онлайн, а також в день концерту на вході.

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефонами:

044 537-13-40
050 358-55-13