Дата: 15.05.2021

День Щастя - Фестиваль Українського Кантрі

Захід вже відбувся

УВАГА! КОНЦЕРТ ПЕРЕНЕСЕНО З 20.03.21. ВСІ КВИТКИ ДІЙСНІ.

Опис

ДЕНЬ ЩАСТЯ

20 березня – це всесвітній День Щастя. А щастя – це така тонка штука, про яку часто говорять «для кожного – своє». І щось в цьому, безперечно, є.

Але є такі речі, що можуть об’єднати окреме щастя різних людей. Однією з таких небагатьох речей є Кантрі-музика. Кантрі-виконавці, як ніхто інший, вміють знаходити позитив як в важкій роботі, так і в пляшці пива. І навіть в дуже чорній магії.

Тож, в цей День Щастя до уваги шановних глядачів – Фестиваль Українського Кантрі за участю:

Sasha Boole – справжній ковбой з Буковини, який співає пісні про любов, дорогу, життя та смерть, чоловічу дружбу та вічні людські цінності. Артист виступає у форматі one-man band, або просто людина-оркестр. З гітарою, банджо, губною гармонікою та спеціальними перкусійними інструментами Sasha Boole мандрує від міста до міста.

ZWYNTAR – гурт, який яскраво демонструє що вийде, якщо змішати дві абсолютно різні культури – американську і українську. А потім кинути в один котел кантрі і готику, та додати фольклорної архаїчністі і трохи шаманізму. Виступ групи ZWYNTAR – це справжнє демонічне шоу, яке ніяк не можна пропустити.

Max Paragraph – це вже ковбой з Дніпровщини. Він виріс у самому серці «промислового раю», сповненому корупції та синтетичних наркотиків. Але його душа лежить до простих і справжніх речей. «Урбан-фолк», так він називає свій стиль.

Volver Stone – а ось і справжній поліський реднек! Це сольний проект житомирського музиканта, учасника та фронтмена гурту Night On Fire (psych stoner rock) Дмитра Бєлова. Дмитро виступає у форматі one-man band і видає шалений драйв на своїх виступах.

Міка Чуєв – виконавець авторських пісень, та творів різних кореневих жанрів: фолк, блюз, скиффл та, звичайно, кантрі. Виступи Мікі Чуєва наповнені енергією, драйвом та музичними імпровізаціями, що балансують на межі традицій та експерименту.

20 березня на День Щастя в Докері – майже шість годин самого якісного кантрі в Україні. Це подія, про яку ви ще довго будете згадувати, та не пожалкуєте проведеного часу. КУПУЙТЕ КВИТКИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ, В ДЕНЬ ФЕСТИВАЛЮ ВОНИ БУДУТЬ КОШТУВАТИ ДОРОЖЧЕ