Дата: 12.06.2024

Гурт Металеві Квіти

Захід вже відбувся

Опис

12 червня гурт Металеві квіти. Акустичні версії авторських пісень у стилі поп-рок.

Поп-рок гурт «Металеві Квіти» до складу якого увійшли військовий кулеметник – позивний «Вулкан» з особливостями слуху і мови та військовий хірург. Гурт презентував дебютну пісню «Лист додому» 26 квітня 2024 року та показали відео роботу до якої увійшли кадри відзняті солістом гурту на передовій.
Руслан та Роман підготували акустичні версії поп-рок пісень з репертуару гурту в оригінальному звучанні та готові презентувати їх. Незважаючи на особливості соліста він зіграє ці композиції разом з бас гітаристом та подарує незабутню атмосферу своїм тембром з перших слів.
У програмі – пісні-сповідь, це про чоловічі почуття, про їх слабкості та силу, про надію та незламність. Деякі пісні були написані безпосередньо в окопах, саме тому наповнені глибоким та чуттєвим змістом. Програму «Металеві Квіти» планують завершити спільною піснею з артистом та продюсером Foley «Іній», вона була написана в перший тиждень повномасштабного вторгнення і зазвучала, як гімн підтримки військових більш ніж 70000 разів на радіо України та Європи, а з часом хлопці попросили його виконати її разом і він як товариш з радістю їх підтримав.

🎫 Вхід до концертної зали: 200 грн

🍽️ Вхід до гастрономічних залів (без концертної програми) вільний

🪖 -30% ЗНИЖКА для Захисників на все меню (крім бару)

📍Чекаємо тут:
Хрещатик 15/4 (Пасаж)
вт-нд | 14:00-22:00
☎️ Бронювання столиків:
(098) 40 88 390