Дата: 09.04.2023

Кам'яний гість

Захід вже відбувся

Опис

Благодійний концерт та виставка документальної воєнної фотографії з нагоди 25річчя гурту “Кам’яний гість”.

9 квітня у столичному клубі «Docker Pub» гурт «Кам’яний гість» відзначатиме свій 25-річний ювілей.

Останнім часом «Кам’яні гості» постійно виступають для військових, волонтерів, переселенців, і лише іноді дають відкриті концерти. День народження гурту – чудовий привід зустрітися всім разом в теплій музичній атмосфері!

Подія розпочнеться фотовиставкою на тему війни, у якій будуть представлені унікальні фотографії Дмитра «Ореста» Козацького, Миколи Тимченка, Пилипа Доценка та Юрія Вереса.

Під час концерту музиканти гурту виконають для вас свої найкращі пісні, серед яких: «Твоя дорога», «Там, за горами», «Горизонтом до небес», «Шато-Гайар», «Хижі люди», «Так буває» тощо. Не обійдеться і без зовсім нових композицій.

На концерті обов’язково пролунають і україномовні версії найвідоміших хітів Боба Ділана, Дженіс Джоплін, «The Beatles», «The Doors», «Queen», «Slade» тощо. Всі переклади пісень та нові аранжування створені музикантами гурту «Кам’яний гість».

У програмі також: спів шаманів, сучасна українська поезія, привітальні виступи цікавих гостей. Хто це буде? Приходьте — дізнаєтеся!

Захід благодійний, тож не обійдеться без аукціону з унікальними лотами.

Зібрані кошти будуть передані у фонд «Мрія», яким керує Юлія «Тайра» Паєвська, та який допомагає родинам українців, що потрапили в полон, а також сприяє обміну полоненими.

Ведучі заходу: Тетяна Власова та Андрій Пермяков.

Зустрічаємося 9 квітня в “Docker Pub”! Початок о 17:00.

Адреса клубу: м. Київ, вул. Богатирська, 25

Телефон для довідок: 050 358-55-13

Дякуємо нашим друзям та партнерам Docker pub, Громадське радіо, «Пора року», Самміт-книга, БФ «RADA», Київінформ, Music United, Відлуння руйнації, Рок-радіо та всім іншим, хто підтримує нас!

Відео гурту “Кам’яний гість”:

«Твоя дорога»
https://www.youtube.com/watch?v=JPE5qH4k6aE

«Там, за горами»
https://www.youtube.com/watch?v=E0Prh4kCIy0