O'Hamsters - концерт переноситься

1501925 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Опис

До відома усіх зацікавлених та тих, хто встиг придбати квитки

❗️Концерт гурту O’Hamster ПЕРЕНОСИТЬСЯ❗️

Дату ще не визначено, однак ми вас обов’язково повідомимо як все стане ясно❗️

Бажаємо всім здоров’я 💪 та дякуємо за розуміння🙏

https://www.facebook.com/ohamsters/posts/2740729672647494

O’Hamsters – celtic punk гурт з Києва. Музика O’Hamsters розвинулася з класичного ірландського панку з відчутним впливом folk-музики в сучасний швидкісний кельтик-панк на перетині з різноманітними жанрами, зокрема, металом і хардкор-панком.

За більш ніж 9 років група відіграла більше 160 концертів в Україні, Польщі, Угорщині, Словаччині, Чехії, Білорусі, випустила 3 повноформатних альбоми («Алкофилософия» в 2011, «Киев/Дублин/Алкоголь» в 2014, «Где бы мы ни бывали» в 2017) і 2 EP («Сассанах, У*бывай Домой!» в 2010 та «Kiss My Irish Ass» в 2015). Гурт брав участь в триб’ютах Dropkick Murphys і The Pogues, випущених в 2013 і 2016 роках відповідно.

O’Hamsters ділили сцену з The Rumjacks (Австралія), Flatfoot 56 (США), Cruachan (Ірландія), The Dreadnoughts (Канада), Mr. Irish Bastard (Німеччина), Paddy and the Rats (Угорщина) та багатьма іншими. Також гурт є постійним учасником українських фестивалів (Zaxidfest, Faine Misto) і активно підтримує кельтик-панк і фолк-рух в Україні. Виступи O’Hamsters – гримуча суміш із нескінченного мошпіта і танців, масових сінгалонгов і іноді недоречних жартів.