Дата: 03.12.2020

Ukiez

Захід вже відбувся

Опис

Друзі! 3 грудня не оминіть Docker Pub на Оболоні! Саме тут з 19:00 і аж до фінальної чарки музична формація Ukiez дає перший зимовий концерт.

“Ukiez – це музично-мистецька формація, що складається з відомого художника та письменника Івана Семесюка (спів, вістл, губна гармошка), телеведучого та музиканта Богдана Буткевича (гітара, спів) й композитора Дмитра Данова (скрипка). Ім’я колективу походить від старої жаргонної назви українських емігрантів у Канаді та США на початку 20-го століття. Тріо працює в авторському стилі «аппалач Ярославни», чи, якщо точніше – alt-folk (alternative folk). Який поєднує в собі українську стародавню музичну традицію та ірландо-американський мелодизм. Головною мистецькою задачею колектив вважає створення нової української музичної гармонії, без нашарувань радянсько-російського ерзацу.

Ukiez ставлять перед собою мету через призму переробки загальновідомих українських пісень й мелодій в стилях кельтики, кантрі, блюграсу показати, чи то пак – очистити українське музичне тіло від трухлявої «непозбувної бентеги». Наша ціль – показати, що Україна є частиною європейського культурного простору не на рівні міфотворчості та декларацій, а на рівні глибинних музично-корінневих зв’язків. Які показують на диво тісні поєднання та схожості між українською традицією та тією ж таки ірландською.”