Дата: 12.03.2020

Жорик DELIев

Захід вже відбувся

Опис

Колись хтось сказав не позбавлену сенсу фразу про те, що талановита людина талановита в усьому. І що б він не робив, відбиток цього самого таланту буде видно неозброєним оком.

Ідейний натхненник театру «Маски-шоу» Георгій Делієв, мабуть, народився з усіма дев’ятьма музами в кишені.

Почавши з архітектури і клоунади, продовживши режисурою і кіноліцедійством, він поступово добрався до живопису і музики.

Співати відомий актор і режисер України Жорик Делієв почав ще в молодості, першим виконавши реп в кліпах «Одеса-мама» і «Куплети Мефістофеля». На концертних же майданчиках з’явився з липня 2005 року.
Також в багажі Георгія Премія «Пісня року 2006» за дуетну пісню з Альоною Вінницькою «Тумба-бугі». Знято 9 відео кліпів: «Я поганий», «Тумба-бугі» c Оленою Вінницькою, «Сила волі», «Новорічний», «Агент», «Діалог», «Злі клоуни» в дуеті з Олексієм Большим і «Сон» ( можна подивитися на www.youtube.com). Йде постійна ротація пісень на телеканалах і радіостанціях України.

На сьогоднішній день у Георгія Делієва вийшло 4 альбому: 2005 г. СД «Хуліган з великої літери», потім в 2007 р СД «Дубда», в 2008 р «Небесний поїзд», в 2013 р «Дивитися-слухати». У них, крім авторських композицій, увійшли дуетні пісні: «Картопля» з російською групою «Заборонені барабанщики», «Діалог» – остання пісня солістки групи «Колібрі» Наталії Пивоваровой, «Тумба-бугі» з однією з кращих співачок України Альоною Вінницькою.

Пісні з альбомів можна прослухати на офіційному сайті Делієва www.deliev.com в розділі ВІДЕО-АУДІО. Тут же можна побачити і все відео роботи, режисером яких став сам Георгій і один з драйвових концертів.

Крім того, Г.Деліев з гуртом веде насичену концертну діяльність. У багажі вже драйвові виступи в багатьох клубах України, на рок-фестивалях «Чайка», «Фортеця», «Крок у майбутнє», «Гоблін-шоу» і ін.

Живий концерт Георгія Делієва та гурту “Deliev’s-band” представляє собою веселе інтерактивне музичне шоу, в якому Делієв виступає не тільки, як співак і музикант, а й досвідчений шоумен.