Опубліковано

Френдлі сервіс від Докерів

 

Френдлі сервіс

Друзі, в Докерах починає працювати френдлі сервіс! Docker&Co – бренд-легенда з 16-річною історією, ми любимо свою справу і кожен раз намагаємось ставати кращими!

Ми знаємо, що наш успіх залежить від Вашого задоволення від нашого сервісу, тому наша мета – забезпечити Вам швидке, якісне та дружнє обслуговування і залишити неймовірні враження.

“Гість Докера – мій гість! Я починаю з себе! Це означає, що кожному з Вас я допоможу гарно провести свій час в Докерах. А саме – я вирішу всі питання, починаючи з резервування столика на Ваш улюблений захід, до рекомендацій і вибору меню; запропоную сервіс від кращих офіціантів і барменів, допоможу в виборі напоїв до ваших страв. Пишіть в приват, я завжди на зв’язку і рада допомогти Вам” – засновник мережі Докерів Світлана Яструбенко. 

Френдлі сервіс від Докерів! Ми маємо великий досвід і ставимося до кожного клієнта з чесністю та повагою!

Нагадуємо, що в Докерах Ви можете не лише щодня насолодитись живими виступами рок-музикантів а й весело відсвяткувати день народження, відірватись на дівич- або парубочому вечері, відгуляти рок-весілля та організувати запальний корпоратив. Також Докер надає послуги з виїзного обслуговування (кейтерингу) з 2002 року

Якщо хочете забронювати стіл в одному з Докерів, проконсультуватися з їжі або напоїв телефонуйте:

Docker pub – на Оболоні, вул. Богатирська, 25. Тел.: 050 358-55-13044 537-13-40

Docker-G pub – на Подолі, вул. Ігорівська, 13/5. Тел: 095 280-83-40

Ми відчинені сім днів на тиждень з 12:00 до останнього клієнта!