Опубліковано

Вже в цей четвер 20 червня Віктор Цой в Докері

Віктор Цой

Віктор Цой – ім”я, яке відоме всім. Цей неордиарний хлопчина в 80-х роках  завоював серця тодішньої молоді. Його тексти були прості і свої, в них Цой піднімав питання сьогодення, закликав до звільнення молоді від путів, завжди вважаючи молодь основною рушійною силою, що змінить світ.  В своїх текстах Віктор Цой критикував політичну ситуацію і керівників радянського союзу, він простими словами доносив незадовільний стан життя людей.

Найбільшого визнаня Віктор Цой отримав в складі гурту “Кіно”, в якому був автором пісень, грав на гітарі та співав. Пісні Цоя в основному меланхолічні, однак енергетика гурту  не дасть вам засумувати. Якби не трагічна смерть в 90-му році, цього року Цою виповнилось би 57.

До дня народження легендарного рок-музиката 20 червня в Докер Паб  на Богатирській відбудеться концерт триб”ют-гурту Кіно за участі Романа Мацюти та гурту Crazy Train. Ці досвідчені та енергійні музиканти з перших хвилин виступу подарують Вам позитивний настрій і неперевершену атмосферу свята.

Придбати квитки можна при вході в заклад в день концерту або на сайті

Купуйте квитки та бронюйте столик заздалегідь.

Тел.:050 358-55-13044 537-13-40

м. Київ, вул. Богатирська,25. Початок 20 червня о 20:00