Опубліковано

13.10 – благодійна вечірка до Дня Захисника України в Докер Паб

день захисника україни

14 жовтня вже досить давно особливий день  для українського народу. Це, насамперед, Свято Покрови Пречистої Богородиці, День Українського Козацтва, День створення УПА, а з 2014 року офіційно встановлений День Захисника України.

Наш дух міцний і незламний! Впродовж століть наш український народ боровся за незалежність та державний суверенітет України. Наша боротьба продовжується і зараз – хлопці ціною власного здоров’я та життя відстоюють кордони, зберігають наш мирний сон. 

Ми вдячні поколінням і теперішнім героям за їх мужність та героїзм у ворожому протистоянні, за сміливість та віру і з радістю вшановуємо кожного, хто причетний!

13 жовтня разом з всеукраїнським патріотичним рухом “Гідність нації” запрошуємо всіх на благодійну надпотужну ветеранська вечірку – VETERANS STRONG PARTY в Docker pub на Оболоні! Початок 0 18:00. Вхід – 100 гривень. Зібрані кошти будуть передані в Київський військовий шпиталь.

В цей вечір виступлять:

  • Легендарний український рок-гурт КОМУ ВНИЗ. Це один з найбільш професійних гуртів в Україні, який ще в кінці 80-х зробив свою власну музичну революцію. Вони були завжди справжніми патріотами. Кому Вниз грають готичний індастріал-рок замішаний на романтичному символізмі і старовинних традиціях, давній українській культурі і темній ренесансній філософії. Вони неймовірні, оригінальні і справжні!
  • Київський рок-гурт з кінця 90-х Сокира Перуна. Гурт називають флагманом українського хейт-кору, а його соліста – патріархом правої сцени. Сокира Перуна була створена з метою впливати методом музики на розум молодого покоління й спробувати стати частиною української музичної культури, її метою є  перемога справедливості.  Це музика для справжніх воїнів!
  • Київський гурт з ірландської тематикою FRAM – фольк, волинка та рок-н-ролл. Стародавня магія музики торкає кожен куток душі. П’янка волинка, пісні кельтів, вікінгів та ельфів чекають на Вас!

Приходьте та святкуйте у колі братів по зброї, а також підтримайте наших поранених.

Слава Україні! Слава Нації!