Опубліковано

17.10 триб’ют гурту Elton John від Alex Kozar і гурту Family

Елтон Джон, Elton John

Любителів романтики, окулярів і звуків фортепіано запрошуємо на вечір музики Сера Елтона Джона у виконанні Алекса Козара (Alex Kozar) та гурту Family. Хапайте свої половинки або ж юрбу подруг, щоб разом затянути скорботну баладу про романтичні стосунки “Sorry Seems To Be The Hardest Word”, або ж агресивно прокричати запальну “Saturday Night’s Alright” та інші хіти культового британського музиканта!

Елтон Джон (Elton John) відома неординарна та яскрава особистість в світових просторах поп- та рок-музики. Вже в чотири роки майбутній музикант на слух міг підбирати мелодії на фортепіано і слухав платівки найкращих музикантів ХХ століття. Шлях до успіху, як переважно і у всіх видатних артистів, був тернистий, але він досяг епогею. Він вписав своє ім’я в історію музики – а це мрія кожного.

Зараз на рахунку Елтона Джона 30 студійних альбомів, понад 100 синглів, безліч нагород та світове визнання. Тому 17 жовтня давайте разом насолоджуватись його треками, нехай не в оригінальному виконанні, однак максимально наближеному.

Хлопці з Family cover band на чолі з Олексієм Козарем дарують живі емоції, наповненість та драйв. Приходьте та насолоджуйтесь!

 

17.10.2019 Богатирська, 25 в Докер паб. Початок о 20:00 

Вартість квитків:

  • барна стійка – 200 грн.
  • місце за столиком – 150 грн.
  • фан-зона – 125 грн.

Придбати квитки можна онлайн, а також в день концерту на вході.

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефонами:

044 537-13-40
050 358-55-13