Опубліковано

20.10 в Docker-G Pub на Подолі грандіозне свято блюзу – мега блюзовий вечір

блюзовий вечір, блюзовий фестиваль, Funketon Groove

Шановні Докери! Нагадуємо вам, що цього сезону найпотужніші та найвідоміші блюзові вечірки країни будуть відбуватися саме у нашому закладі в Docker-G Pub! Завдяки спільній угоді з організаторами, за плечима яких – організація десятки міжнародних фестивалів блюзу у Києві та безліч українських турів закордонних зірок блюзу, протягом сезону ми запропонуємо вам міні фестиваль в форматі Docker’s Blues Session, на якому вживу познайомимо вас із найкращими українськими та закордонними музикантами.

Вже на цих вихідних 20 жовтня відбудеться другий за рахунком збір мега-виконавців блюзу.  На вас чекає вечірка з неймовірним драйвом та повною палітрою усіх відтінків та напрямків-від акустичного дельта блюзу до міксу блюзу з джазом, фанком та роком! Цього вечора для вас зіграють:

  • Інструментальне тріо FUNKETON GROOVE (Туреччина-Україна) у стилістиці cool jazz, hard bop та funk. Засновник проекту Ердем Тонгюч володіє усіма відтінками клавішних від електрооргану до фортепіано. За барабанами гратиме Олександр Кучерін, відомий участю у безлічі блюзових та навколо-блюзових гуртів. Також запрошений гість програми – Ігор Гурський, засновник Школи гри на губній гармоніці.
  • Ветеран українського блюзу, гітарист та вокаліст Олег Федченко разом з ART POWER BLUES BAND зроблять драйв на вогні chicago blues та blues rock. Федченко – один з найяскравіших представників київської блюзової сцени початку 90-х, що починав у складі бенду “Друге Дихання”, а згодом створив власний гурт Night Block. Що стосується Art Power Blues Band – це молодий колектив з Києва, виконує музику в стилі стилі rythm-n-blues в англомовній версії.

  • гурт LANDCRUISERS, в програмі якого несподівані варіації класичних блюзових хітів у стилі funk, boogie та soul;
  • після завершення основної програми на вас чекає великий блюз джем за участю київських виконавців блюзу та учасників концерту

Отже не пропустіть другий Docker’s Blues Session у цьому сезоні! Кожна вечірка ніколи не повторює іншу. Чекаємо на вас та бажаємо приємного тижня з класною музикою!

м. Київ, вул. Ігорівська, 13/5 – Docker-G Pub. Початок о 19:00

Вартість квитків від 80 до 150 грн.

Придбати квитки можна онлайн, а також в день концерту на вході.

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефонами 095 280-83-40