Опубліковано

26.10 концерт гурту “Мандри” в Docker Pub

Друзі, не пропустіть 26 жовтня концерт українського фолк-рок-гурту  “Мандри” з новою програмою “До весни”! Вже зовсім скоро в легендарному рок-клубі Docker Pub на Богатирській, 25 пролунають улюблені старі хіти та пісні з нового проекту.

фома, мандри

Ідея створення гурту належить Сергію Фоменко (Фома) у 1997 році. Від тоді змінювався і склад і напрямок, однак незмінним лишився український дух гурту.  Пісні гурту виступають інструментом популяризації і представництва своєї рідної держави у світі.

Основою репертуару гурту є авторські твори Сергія Фоменка, окрім народних пісень та деяких інструментальних композицій. Аранжування всіх пісень гурт робить спільно. Це завжди українські пісні з змістовними текстами, які проникають в саму душу.

26 жовтня відбудеться концерт з новою програмою “До весни”. Саме однойменна композиція відкрила новий етап на творчому шляху гурту, адже саме починаючи з цієї роботи, Фома та гурт “Мандри” для максимального втілення ідей вирішили запрошувати до співпраці додаткових музикантів.  А ще пісня “До весни” стала першою веселою композицією за останні чотири роки. Нагадаємо, що останній альбом “Час Летить” був написаний в період 2013-2017 років, в період подій на Майдані та війни за державну незалежність, тому пісні гурту були серйозні, концептуальні та без відтінку на гумор.

Тож не пропустіть новий етап творчості Фоми та гурту “Мандри” з концертом в Докер Паб! А ось як це було минулого року

Приходьте 26.10 на Богатирську, 25 в Докер паб. Початок о 22:00

Вартість квитків (попередній продаж):

  • барна стійка – 250 грн.
  • місце за столиком – 175 грн.
  • фан-зона – 150 грн.

Придбати квитки можна онлайн, а також в день концерту на вході.

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефонами:

044 537-13-40
050 358-55-13