Опубліковано

21 вересня мега-рок-шоу від гурту ROCK YOU! та спецгостя Слави Сінчука

 ROCK YOU, Слава Сінчук, whitesnak

Докери, сподіваємось Вам вдалось побувати  хоч на одному з концертів гурту ROCK YOU!  Якщо це так, то Ви сто відсотково знаєте який мега-драйв і атмосферу створюють ці хлопці і не пропустите таку можливість знову, тим більше на Вас чекає сюрприз! Рок-вокаліст світового рівня, Слава Сінчук після довгої перерви знову виступить в Києві разом з ROCK YOU!

21 вересня о 22:00 в Докер паб на Богатирській,25 відбудеться  мега-рок-шоу від гурту ROCK YOU! та спеціально запрошеного неймовірного гостя Слави Сінчука – української легенди року, відомого з 80-х років як фронтмена гурту Галактика” та інших музикальних проектів. 

Мега-рок-шоу складається з декількох частин, кожна з яких містить супер-хіти всіх часів і народів вічного рок-н-ролу. В одній із них Слава Сінчук разом з гуртом ROCK YOU! виконає програму кращих хітів WHITESNAKE.

В’ячеслав Сінчук був вихований на класиці хард-року, будучи молодим, виконував кавери на пісні Deep Purple, Whitesnake, Nazareth, Black Sabbath, DIO і тому легко погодився взяти участь в черговому триб’ют-шоу ROCK YOU!, який віддає данину поваги класикам року. Його знають всі! Ось послухайте відео запрошення від відомих музикантів України.

Киян чекає незабутня зустріч. Найпотужніша експресивна подача трьох солістів ROCK YOU, чиї голоси можна сплутати з голосами великих та В’ячеслав Сінчук.

Вартість квитків:

  • барна стойка – 200 грн.
  • місце за столиком – 150 грн.
  • фан-зона – 125грн.

Придбати квитки можна онлайн, а також в день концерту на вході.

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефонами:

044 537-13-40
050 358-55-13