Опубліковано

27.09 триб’ют неймовірних Joe Cocker і Bee Gees Docker-G Pub

Bee Gees, Би Джис, Joe Cocker, Джо Кокера

27 вересня запрошуємо в Docker-G Pub на вечірку з англійським шармом!

У виконанні триб’ют гурту Saturday Night Fever пролунають безсмертні хіти британських виконавців – поп-рок-гурту Bee Gees (Би Джис) та легендарного блюзмена і рокового виконавця Joe Cocker (Джо Кокера).

З перших нот все тіло потихеньку заводиться в танець, а хрипкий вокал Джо Кокера викликає “мурашки” по шкірі. Ця епоха 70-х і 80-х добре відома нам і сьогодні.

Bee Gees – британська трійця, що була створена і складалась з трьох братів Гібб. В їхній творчості можна відзначити три хвилі популярності –  до 70-х і з середини 80-х – це рок-музика, а в 70-х – це музика диско. Однак всі хвилі були доцільні кожна своєму часу і хлопці чудово справлялись зі своєю роботою. Легендарні хіти, такі як Spicks and Specks, Stayin’ Alive, You Win Again та інші пролунають 27.09 в Докер-Джи на Подолі від Saturday Night Fever.

Що ж стосується Джо Кокера – то це беззаперечно чуттєвий виконавець, в піснях якого завжди є душа і емоції. Сам співак характеризував всю свою музику як рок-н-блюз в поєднанні з літтл-роком. Неймовірні блюзові балади такі як My Father’s Son, Unchain My Heart, You Can Leave Your Hat On, Now That the Magic Has Gone та N`oubliez jamais викликають хвилю емоцій.

27 вересня, м. Київ, вул. Ігорівська, 13/5. Початок о 21:00.

Вартість квитків:

  • барна стойка та місце за столиком– 125 грн.
  • фан-зона – 100 грн.

Придбати квитки можна онлайн, а також в день концерту на вході.

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефоном: 095 280-83-40