Опубліковано

26 липня триб’ют гурт AC/DC – ROCK YOU

Highway to Hell

Для когось австралійський гурт AC/DC це просто хороша музика, для когось це стиль життя, кров, яка тече в жилах, ну а хтось ставиться байдуже до їх творчості, але можна з впевненістю сказати, що нема жодного хто б не чув про запальних австралійців. Отож, до відома усіх любителів гурту 26 липня 2019 року Докер разом з триб’ют гуртом ROCK YOU відзначаємо 40-ліття виходу легендарного альбому Highway to Hell. Це був їх шостий студійний альбом, другий за величиною комерційний успіх, а також останній альбом за участі вокаліста Бон Скотта, який помер на початку наступного року.

Символічна назва альбому «Highway to Hell» означає нелегкий шлях до слави, який пройшли учасники гурту, це 4 роки безперервних гастролів, десятки тисяч кілометрів шосе, які вони пересікали на автобусах і автомобілях в не найкращих умовах. І саме цей альбом приніс гурту світову славу.
Десять пісень, потужні рифи, супер вокал і приголомшлива ритм-секція – все це ми будем намагатись відтворити в Докер паб 26.07 за участі декількох вокалістів – Jack Frost, Андрій Подгайний, Валентин Вовк та Роман Сорокін.

Початок – 22:00

Вартість квитків:

  • фан-зона – 125 гривень
  • місце за столом – 150 гривень
  • барна стійка – 200 гривень

Придбати квитки

Чекаємо Вас в Докері!

Обкладинка австралійського видання альбому