Опубліковано

23 серпня – День Народження Docker pub разом з гуртом Secret Service

День народження Докер Паб - 17 років

Друзі, в нас в Docker pub – мега-анонс і свято в квадраті! ? Кожного року Докер влаштовує на свій День народження грандіозні вечірки, цього року теж не виняток.

До нас їде справжня легенда  80-х років – шведський гурт Secret Service! Вони відіграють концерт на честь 17-річчя  Докер Пабу23 серпня на Богатирській, 25.

Придбати квитки

Легендарні виконавці особисто запрошують Вас на концерт

Трохи про гурт:

«Secret Service» (в перекладі з англійської – «таємна служба») – один з найбільш відомих музичних поп-гуртів Швеції в жанрі популярної музики нової хвилі в 80-х роках. Це повернення в незабутню молодість. Це хіти, завдяки яким група займала верхні рядки музичних рейтингів. Це потужна енергія легенд і кумирів мільйонів. Ви не можете це пропустити!

Зібрав гурт виконавець Ola Hakansson, який перед тим працював з іншими відомими колективами. Перша платівка гурту була випущена в 1979 році. Вже після виходу першого альбому, «Secret Service» став другим за популярністю гуртом після своїх земляків і усім  улюблених АВВА. Але найбільшу популярність і любов гурту принесла їхня третя студійна робота, випущена в 1982 році. Ми б сказали, що композиція «Flash in the night» буквально підірвала всі чарти і стала, саме тою першою піснею, яка заполонила серця слухачів колишніх союзних республік.

Думаємо, не варто говорити про те, що ретро сьогодні користується величезною популярністю. Ретро-вечірки користуються неймовірним успіхом і завжди збирають повні зали. 23 серпня для тих, чия молодість припала на 80-і, в клубі Докер Паб виступить саме такий ретро-гурт Secret Service.

А ще на Вас чекає безліч нестандартних розваг, конкурси, призи від партнерів та Докера, безліч музики, гумору та сюрпризів, а також святковий феєрверк.

В День народження Докер пабу можна робити все, що заманеться (але в рамках розумного 🙂 ) – відриватись, танцювати на столах, випивати, веселитись і підспівувати у весь голос!

День народження Docker pub – це завжди весело, гучно, п’янко! Не пропустіть!

Початок – 20:00

Вартість квитків:

  • фан-зона – 550 гривень
  • місце за столом – 950 гривень
  • барна стійка – 1150 гривень

Придбати квитки

Дізнатися інформацію за телефонами:
044 537-13-40
050 358-55-13

secret service

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків може збільшитись