Опубліковано

Вже у вересні 2019 року паб нового формату – PUB.UA

Шановні гості! Вже у вересні 2019 року, ми будемо раді запросити Вас до пабу нового формату – PUB.UA від легендарної родини Docker&Co, яка осучаснить і втілить в життя новий формат українського пабу.

Це перший український паб, де буде запроваджено локаворську кухню, а на барі представлено міксологію з українських напоїв.

Тільки у нас поняття «Крафт» набуде глобального масштабу: адже ми запропонуємо Вам кращі сорти крафтового пива, а також сидри, наливки власного виробництва, живі українські вина та міцні крафтові напої – бренді та коньяки.

Також, ми запропонуємо страви локаворської кухні з органічних фермерських продуктів різних регіонів України. Для Вас будуть представлені сучасні смаки страв і закусок нового рівня, що доповнюватимуть характерні смаки крафтових напоїв.

Щовечора музиканти підтримуватимуть гарний настрій зі сцени, адже міксуватимуть у свій плей-лист кращі світові хіти та український колорит.

PUB.UA засновано на локації з великою історією…

Понад 15 років тому тут був розташований музичний заклад «Ковбой», потім – арт-паб Docker’s ABC, в якому був розміщений єдиний в Києві музей рок-н-ролу і що належав до легендарної родини Docker&Co. А тепер це буде новий формат нового Українського Пабу!

Чекаємо у вересні на відкриття PUB.UA під Пасажем за адресою вул. Хрещатик, 15/4

Docker’s ABC, PUB.UA, український паб київ