Опубліковано

8 вересня – Тартак в Докер Паб

тартак київ

1996 рік приніс найкращу авантюра того часу –  Сашко Положинський, економіст за освітою, засновує гурт «ТАРТАК». Відтоді гурт не зупиняється і кожного разу експерементує, обираючи свій стиль. І що Вам сказати  – кожен експеремент – це своя епоха, це боротьба за існування, за право вільно творити, боротьба з інтригами та спокусами. 23 роки на сцені це суттєвий показник. Тартак, за роки свого існування, дає сотні концертів у всіх куточках України, неодноразово стає хедлайнером найбільших фестивалів, бере участь в різноманітних благодійних акціях та музичних марафонах. Загалом гурт відносять до українського репкору. Незмінним залишається вибухова енергія, улюблені і змістовні тексти пісень  та драйв зі сцени, який вміє дарувати Тартак та їхній лідер Сашко Положинський.

Хоча у серпні в гурту заплановано ще багато виступів на фестивалях у різних куточках України , в вересні 8 числа нас чекає грандіозний концерт в легендарному клубі Києва – Докер Паб на Богатирській, 25!

Гурт буде як завжди заряджати енергією і позитивом присутню публіку, ми будем хором підспівувати улюблені пісні і обов’язково танцювати на столах.

Цікавою новинкою є новий учасник гурту бас-гітарист Денис Левчено. Гурту шкода було прощатись з старим добрим Дмитром Чуєвим, але час минає і в кожного свій шлях. Отож на Вас чекають старі і нові улюблені пісні з новим бас-гітаристом. Не пропустіть!

Початок о 20:00.

Вартість квитків:

  • барна стойка – 550 грн.
  • місце за столиком – 375 грн.
  • фан-зона – 275 грн.

Придбати квитки

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефонами:

044 537-13-40
050 358-55-13