Опубліковано

28.09 гурт “Віктор” триб‘ют “Кино” в Docker Pub

група кіно, група віктор

Ну що ж, ми не втомлюємось слухати і співати пісні легендарного гурту всіх часів “Кіно”. Вони співали про те, що близько і зрозуміло кожному, яка б епоха це не була – про любов і ненависть, про життя і про смерть, про чесність і сміливість.

28 вересня в Docker Pub для киян і гостей міста заспіває пісні кумира мільйонів – Віктора Цоя триб’ют гурт «Віктор».

Мабуть, одним з найпотужніших альбомів гурту був альбом “Група крові”. Саме з цієї роботи почався так званий “героїчний” період творчості Віктора Цоя. Це був шостий офіційний альбом, випущений в 1988 році. Запис видавався як на території колишнього радянського союзу так і в США та Японії. На думку багатьох музичних критиків ця платівка є кращою в дискографії колективу. Ось ця пісня у виконанні гурту “Віктор”, погодьтесь – дуже близько до оригіналу.

Гурт «ВІКТОР» – це офіційний триб’ют “Кіно” із Санкт-Петербургу. Пісні Цоя надзвичайно співзвучні внутрішньому світосприйняттю виконавців і вони залюбки стали групою пам’яті легенди року. Їх історія  почалася в 1992 році, в місті Ош (Киргизстан), однак з часом, отримавши підтримку і запрошення директора гурту “КІНО” у 1988-1989рр. Юрія Белішкіна, переїхали в Санкт-Петербург. Зараз музиканти багато гастролюють: Далекий Схід, Україна, Карелія, Прибалтика, Ізраїль, Фінляндія, Німеччина і багато інших країн та міст. “Віктор” виступає як з сольними концертами, так і присвяченими пам’яті Віктора Цоя і в них це чудово вдається.

Приходьте 28.09 на Богатирську, 25 в Докер паб і покажіть, що “Цой завжди живий”!

Вартість квитків:

  • барна стійка – 200 грн.
  • місце за столиком – 150 грн.
  • фан-зона – 125 грн.

Придбати квитки можна онлайн, а також в день концерту на вході.

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефонами:

044 537-13-40
050 358-55-13