Опубліковано

30.11 в Docker pub святкують 10 років O’Hamsters і Shamrocks

O'Hamsters. Shamrocks, кельтський панк

Уявляєте, вже 10 років пролетіло від тоді як в Києві з’явились два надзвичайно гучних гурти в стилі celtic punk  – це O’Hamsters та Shamrocks – “Хом’яки” та “Шемроки”. Цього року вони разом святкують своє 10-річчя  в нас в Докер Паб на Богатирській 30 листопада.

ShamRocks – засновники та флагмани кельтського панк-руху України (celtic-punk). Вони перетворюють будь-яку мелодію на шалений та унікальний звук, обігруючи все різноманітними стилями року та металу. Група  відома  не лише на теренах України,а й закордоном. В їх репертуарі змішано маса видів народної музики – ірландської, шотландської, бретонської, фінської та інших,- в особливому виконанні. Де ShamRocks не лунав  би – байдужим не залишишся – сильно, сочно, з перецем!

O’Hamsters – це друзяки ShamRocks  и теж одні з засновників українського кельтського панку. Для них почалося все з того, що із Запоріжжя до Києва переїхав лідер і автор пісень банди Дядя Хемстер. Перебравшись до столиці, він не перестав розвивати рух і провів перший в Україні Irish Bastard Fest в 2009 році. Незабаром він вирішив створити свій гурт, і через недовгий час O’Hamsters дебютують на святкуванні Дня Святого Патрика. Гурт поступовими темпами почав набувати популярність в Україні, особливо після виходу в 2011 році дебютного альбому “Алкофілософія”. Зараз вони просто круті!

Тож не пропустіть спільне святкування 10-річчя Shamrocks та O’Hamsters!

30 листопада, Docker pub, Київ, вул. Богатирська, 25. Початок о 19:00

У програмі – усіма улюблені хіти обох алкогольно-смарагдових команд, п’яні та тверезі танці, слем, колективні співи, цікаві та неочікувані сюрпризи, алкоголь, шикарний настрій і відрив! Будьте певні: такого шаленого концертного сплаву ви ще не бачили!

Вартість квитків:

  • барна стійка – 250 грн.
  • місце за столиком – 175 грн.
  • фан-зона – 150 грн.

Придбати квитки можна онлайн, а також в день концерту на вході.

Дізнатися інформацію по бронюванню столиків можна за телефонами:

044 537-13-40
050 358-55-13