Опубліковано

Щосереди різноманітний блюз на Подолі в Docker-G pub

блюз київ

Blues Matters – це блюзові середи у Docker-G pub Київ за участю кращих блюзових гуртів столиці, серед них Bloom Band, Bender Band, Gera Band, Second Breath

Блюз – форма імпровізації музичного жанру, в композиціях якого в основному використовуються основний опорний “каркас”, який обіграють сольні інструменти. Блюз буває різний – спокійний меланхолічний і релаксуючий, а буває вкрай енергійний, танцювальний та заряджаючий. В кожного своє ставлення до блюзу, однак погодьтеся, музика в якій зачасту використовується такий набір інструментів як гітара, фортепіано, губна гармоніка, бас-гітара, барабани, саксофон, труба та тромбон і все це супроводжується різноманітним вокалом – не може бути непомітною. В будь-якому випадку – це шедеврально.

Gera Band і Second Breath – Володимир Герасимович (вокал, гітара), Володимир Трофимов (бас-гітара), Володимир Підлісний (барабани).

Bender Band – концепція гурту – це  прагнення відтворити живе звучання бендів 30-40х років, але з використанням сучасних музичних інструментів. До репертуару колективу входять також кавер-версії сучасної естрадної музики і авторські композиції.

Отже слідкуєте за афішею і приходьте до нас в Докер Джи за адресою Ігорівська, 13/5.

Незважаючи на поважний вік БЛЮЗ завжди буде живим!