Ну що ж друзі! Вже в вересні ми виходимо з нашої творчої відпустки!

Що ми можемо Вам сказати – ми дуже любимо наш старий добрий Docker’s ABC з його форматом і атмосферою, це частинка нашого життя, адже 13 років день в день – це немалий термін… Але час йде, все змінюється і ми також вирішили змінити формат нашого закладу. Відтепер на місці легендарного  арт-пабу Docker’s ABC зародиться нова історія нового українського пабу, який називатиметься Pub.ua під пасажем. Що ми обіцяємо – так це те, що в новому закладі залишиться незмінним дружня атмосфера, високоякісний сервіс та смачна кухня.

Концепція Pub.ua передбачає створення українського пабу нового формату. Візиткою закладу буде впровадження сучасної кухні лише з українських продуктів, так званої локаворської кухні, а на барі – українські напої – крафтове пиво, сидр, живі вина, наливки власного виробництва, бренді, коньяки та авторські коктейлі з українських інгредієнтів. Ну і звісно ж як можна без музики – щовечора для вас лунатимуть світові хіти та український колорит.

Детальніше про Pub.ua під пасажем Ви можете переглянути на сторінці закладу Pub.ua

Чекаємо Вас вже у вересні! Буде круто!
Спецпропозиції


Docker’s ABC- арт-паб.

Docker’s ABC- арт-паб у самому серці міста.

Саме тут розташований Docker’s rok’n’roll Museum, в якому експонати – речі найвідоміших рок-музикантів України та зарубіжжя. Візитка закладу – жива невимушена атмосфера, рок-н-ролл і блюз щовечора. Тут Вам запропонують великі порції смачнючих стейків, оригінальні салати та снеки, рибні страви та вишукані десерти. Барна карта містить понад 100 видів авторських і класичних коктейлів, елітного алкоголю та пива – від Лагера до Стаута!

Хрещатик, 15/4


Наше життя